Error 520 Ray ID: 4cc3c5622f66bf75 • 2019-04-23 23:55:54 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Fatih Portakal'dan çarpıcı İş Bankası tweeti

Fatih Portakal'dan çarpıcı İş Bankası tweeti

FOX TV haber spikeri Fatih Portakal, gazeteci Deniz Zeyrek'in 'İş Bankası' tartışmalarıyla ilgili olarak attığı tweet'i retweet etti ve çok konuşulacak bir not düştü.

Fatih Portakal'dan çarpıcı İş Bankası tweeti

FOX TV haber spikeri Fatih Portakal, gazeteci Deniz Zeyrek'in AKP'nin 'CHP'nin İş Bankası hisselerinin hazineye devredilmesi' girişimleriyle ilgili yaptığı yoruma destek verdi.

Portakal, Deniz Zeyrek'in Twitter hesabından yaptığı 'Atatürk’ün İş Bankası’ndaki mirasını devralmak isteyen devletimiz, sanki Atatürk’ün diğer miraslarına çok iyi sahip çıkmış. Mesela Atatürk Orman Çiftliği’ne..Mesela cumhuriyet fabrikalarına... Ekonomi bu kadar kırılganken büyük bir bankayı hedef haline getirmek ne kadar doğru?' paylaşımını 'Çok doğru tespit. Gercek belli banka iştiraklerine sahip olabilmek...' mesajıyla retweet etti.

Fatih Portakal'ın bu paylaşımına takipçilerinden de çok sayıda yorum geldi.

Fatih Portakal Deniz Zeyrek FOX TV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan