Error 520 Ray ID: 44e04d3a13142b34 • 2018-08-21 21:48:03 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

FETÖ’nün Bank Asya için talimat verdiği ortaya çıktı

FETÖ’nün Bank Asya için talimat verdiği ortaya çıktı

Emniyetin Ankara yapılanmasına yönelik hazırlanan iddianameye bir polis memurunun itirafları damga vurdu. Polis, Gülen’in “Evi olan evini, arabası olan arabasını satsın. 1 lira olsa dahi para yatırın” talimatı verdiğini söyledi.

FETÖ’nün Bank Asya için talimat verdiği ortaya çıktı

Asuman Aranca / Sözcü - Bank Asya'nın kurtarılması için Fetullah Gülen'in örgüt üyelerine verdiği talimatlar ortaya çıktı.

Ankara Cumhuriyet Savcısı Murat Şahingöz'ün hazırladığı, FETÖ'nün Emniyet yapılanmasına ilişkin iddianamede çarpıcı detaylar var. İtirafçı bir polis, Feto'nun, örgütün bankası için verdiği talimatları şöyle anlatıyor:

TALİMAT YAĞMIŞ

“ÖRGÜT imamları, ‘Bank Asya bizim için çok önemli' diyordu. Fetullah Gülen'in, ‘Evi olan evini, arabası olan arabasını satsın, bankaya yatırsın' talimatını ilettiler. ‘1 liran bile olsa hesap aç' deniliyordu.”
Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Ankara yapılanmasına yönelik iddianamede, bir polis memurunun itirafları yer aldı. İtirafçı polis, “Örgüt imamları, ‘Bank Asya bizim için çok önemli. Bankamıza sahip çıkamazsak cemaat içinde kopmalar olur. Elinde olan para yatırsın' dediğini söyledi. Fetullah Gülen'in de “Evi olan evini, arabası olan arabasını satsın, bankaya para yatırsın'' talimatını ilettiklerini açıkladı. İmamların, devletin bankaya el koyacağının konuşulmaya başlanması üzerine de müşteri sayısının fazla görünmesi için hesap açılmasını istedikleri ve “Bir lira dahi olsa para yatırın” denildiğini söyledi.

TWİTTER HESABINDAN…

Ankara Cumhuriyet Savcısı Murat Şahingöz tarafından hazırlanan iddianamede, FETÖ'nün emniyet yapılanması detaylarıyla anlatıldı. FETÖ'nün, emniyetteki mensuplarının sivil imamlardan aldıkları talimatları harfiyen yerine getirdiği kaydedilen iddianamede, itirafçı polislerden Kadir Ş., ifadesinde şunları söyledi: “Ankara'da Yasin ve Veli beni Mustafa ile tanıştırdı. Mustafa, bana 17-25 Aralık soruşturmalarını kastederek ‘hükümetin cemaatle ilgili çalışmalarında sen ve senin gibilere çok iş düşecek' dedi. Diğer illerde FETÖ soruşturmalarında elde edilen dijital materyaller bizim daireye gönderiliyordu. 2016 yılında Sadık kod adlı örgüt abisi bana ByLock'tan mesaj gönderdi. Buluştuk ve bana bir flash disk verdi. Ben görevdeyken, İstihbarat Daire'deki casus yazılım operasyonu yapılmıştı. Sadık ayrıca isim isim emniyet müdürlerini sorardı. Ona verdiğim bilgiler ‘Sarayın Uşakları' adıyla açılmış müzahir Twitter hesabında yayınlanmıştı.”

 

Bank Asya Fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim