20 HAZİRAN 2019 Perşembe 10:16
Politika
Giriş Tarihi : 21-03-2019 11:19   Güncelleme : 21-03-2019 11:19

Gökhan Yüksel, Cem TV canlı yayınına konuk oldu

CHP'nin Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, konuk olduğu Cem TV televizyonunun canlı yayınında, Kartal ile ilgili projelerini anlattı.

Gökhan Yüksel, Cem TV canlı yayınına konuk oldu

Gökhan Yüksel, Cem TV'de sunuculuğunu Ayşe Özok’un yaptığı Yereli Yönetenler 2019 programına konuk olup, belediye başkanı olması durumunda Kartal için gerçekleştireceği önemli yatırımları anlattı.

Başkan olduğunda ilk olarak yapımı devam eden Cevizli Meydanı, Uğur Mumcu'da temeli atılan kültür merkezi ve Soğanlık'taki genlik sanat merkezi gibi devam eden projeleri tamamlayacağını ve yeni projelere başlayacağını söyleyen Gökhan Yüksel, Yalı, Yunus ve Topselvi Mahallesi için kültür merkezi ve kapalı spor salonu yapacaklarını belirtti. Ulaşım sorunlarının çözümü noktasında Kartal'da hali hazırda yapımı devam eden caddeyi anımsatan Yüksel, caddenin tamamlanmasıyla beraber alternatif minibüs yolunun hayata geçirileceğini söyledi. Trafik sorununun trafiğin çeşitlendirilmesiyle çözülebileceğini söyleyen Yüksel, bunun için Kartal'da deniz ulaşımını canlandıracaklarını vaat etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
ARŞİV ARAMA