Error 520 Ray ID: 4caf408d2c74c861 • 2019-04-21 12:09:58 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Gökhan Yüksel, KRT TV canlı yayınına konuk oldu

Gökhan Yüksel, KRT TV canlı yayınına konuk oldu

Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, konuk olduğu KRT Kültür TV televizyonunun canlı yayınında, aday olduğu Kartal ile ilgili projelerini ve vaatlerini anlattı.

 Gökhan Yüksel, KRT TV canlı yayınına konuk oldu

CHP'li Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, KRT TV kanalında sunuculuğunu Gökhan Gülbasar'ın yaptığı Yerel Seçim 2019 programının konuğu olup, belediye başkanı olması durumunda hayata geçireceği önemli yatırımlarla ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. 

Konuşmasına 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü nedeniyle şehitleri anarak başlayan Yüksel, daha sonra projelerini anlattı. Projeleri arasında madde bağımlılığı ile mücadele etmek amacıyla gençlere yönelik alternatifler oluşturacak yatırımlar yapacağını söyleyen Yüksel, engelli vatandaşlar için de Engelli Rehabilitasyon Merkezi'nin yapılacağını müjdeledi. Kartal'da ki amatör spor kulüplerinin destekleneceğini belirten Yüksel, Kartalspor için de stat projelerinin hazır olduğunu söyledi. Göreve geldiği zaman ilk işinin Cevizli Kent Meydanı'nı tamamlamak olduğunu söyleyen Yüksel, en çok kreşe sahip belediye olarak yeni kreşler yapmaya devam edeceklerini bildirdi.
 

Gökhan Yüksel Kartal Belediye CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj