Error 520 Ray ID: 4cbc3d021b16c839 • 2019-04-23 01:59:28 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Gökhan Yüksel oda temsilcileri ve sanatçılarla bir araya geldi

Gökhan Yüksel oda temsilcileri ve sanatçılarla bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, sendika, oda temsilcileri ve sanatçılarla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Yüksel'e CHP'li Milletvekili Sera Kadıgil ile CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi de eşlik etti. Kahvaltıya katılan sanatçılar arasında ünlü tiyatro oyuncusu Ruhi Sarı da yer aldı.

Gökhan Yüksel oda temsilcileri ve sanatçılarla bir araya geldi

Etkinlik sırasında bir konuşma yaparak sanatçılara hitap eden CHP'nin Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, 2009'dan bu yana yapılan bazı çalışmalardan bahsedip ardından Kartal ile ilgili kültür sanat projelerini anlattı.  

2009'da CHP Kartal'ı aldığında Kartal Belediyesi'nin 3 ayrı binada hizmet verdiğini söyleyen Yüksel, tüm bu parçalı yapıya son vererek yeni hizmet binasını yaparak tüm hizmetleri tek yerde topladıklarını belirtti. 2009'da belediyeyi devraldıklarında sadece 1 kreş bulunduğunu belirten Yüksel, 10 yıllık CHP iktidarında Kartal'da kreş sayısının 15'e çıkartıldığını ve en çok kreşi olan belediye haline geldiklerini belirtti. Yeni dönemde 10 kreş daha yapacaklarını ifade eden Yüksel, Kartal'da hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi. 

Sanatçılara yeni dönemde gerçekleştirilecek kültür sanat projelerinden de bahseden Yüksel, "Cumhuriyetimizin 100. yılında Kartal’ı kültür ve sanatın başkenti yapmaya kararlıyız." ifadelerini kullanarak Kartal'a 4 yeni kültür merkezi inşa edeceklerinin müjdesini verdi.

Konuşmaların ardından sanatçılar, Gökhan Yüksel'e hazırladıkları eserleri taktim etti.

Gökhan Yüksel CHP Kartal oda temsilcileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İBB Meclis Başkan Vekili Belli Oldu
İBB Meclis Başkan Vekili Belli Oldu
Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Gündüz: Bu gece uykum gelmedi, uyuyamadım
Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Gündüz: Bu gece uykum gelmedi, uyuyamadım