Error 520 Ray ID: 4ccd5a66983fc841 • 2019-04-25 03:50:30 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Gümrüklerde 1 milyar 150 milyon liralık ürün kaldı

Gümrüklerde 1 milyar 150 milyon liralık ürün kaldı

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 2018 yılında gümrük idarelerinde verilen süre içinde teslim alınmayan ürünlerle ilgili olarak Ticaret Bakanlığına soru önergesi verdi.

Gümrüklerde 1 milyar 150 milyon liralık ürün kaldı

Gürer’in önergesini yanıtlayan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, geçen yıl 1 milyar 150 milyon 376 bin TL değerinde eşya için tespit ve tahakkuk belgesi düzenlendiğini açıkladı. 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, yazılı soru önergesinde, “2018 yılında gümrük idarelerinde verilen süreler içerisinde teslim alınmayan ürünlerin miktarı ve tutarı ne kadardır? Bu ürünlerin çeşitleri nelerdir? Gümrük idarelerinde yaşanan kayıplar nedeniyle açılan davalar var mıdır, sayıları ne kadardır?” şeklindeki sorulara yanıt istedi. 

 

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, 4458 sayılı Gümrük Kanunu uyarınca 2018 yılında değerleri toplamı 1.150.376.688 TL olan 113.953 kalem eşya için Tespit ve Tahakkuk Belgesi düzenlendiğini bildirdi. 

 

Bakan Pekcan taraf veya müdahil olduğu davaların kayıt altına alındığı Hukuk Yönetim Sisteminde, gümrük idarelerinde yaşanan kayıplar nedeniyle açılan dava kaydına rastlanmadığını da açıkladı. 

 

Tasfiyelik hale gelen eşyanın satışa sunulduğu e-ihale sisteminde 2018 yılında 4.938 araç ve 4.619 grup eşyanın satışının yapıldığını bildiren Bakan Ruhsar Pekcan, “Ayrıca, 2018 yılında e-ihale sisteminde açık teklif yöntemine geçilmiş olup, sistemin 290 binin üzerine üyesi bulunmaktadır” dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi Niğde Milletvekil Ömer Fethi Gürer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Çakırözer: 'Hukuk devletinde adalet böyle dağıtılmaz'
CHP'li Çakırözer: 'Hukuk devletinde adalet böyle dağıtılmaz'
AKP YSK Temsilcisi Özel: Hodri meydan, seçime gidelim
AKP YSK Temsilcisi Özel: Hodri meydan, seçime gidelim