Error 520 Ray ID: 4ab54328095f9cbf • 2019-02-19 02:21:50 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Gürsel Tekin İstanbul için iddialı konuştu

Gürsel Tekin İstanbul için iddialı konuştu

CHP'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayan Gürsel Tekin, "Parti olarak da seçmen olarak da İstanbul’u kaybetme lüksümüz yok” dedi.

Gürsel Tekin İstanbul için iddialı konuştu

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, partisinin kendisini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday göstermesi halinde yapacaklarını Cumhuriyet’e anlattı.

Ekibi ile birlikte İstanbul’la ilgili altyapı, kentsel dönüşüm, ulaşım, yeşil alan, deprem ve turizm gibi alanlarda detaylı bir şekilde çalıştıklarını anlatan Tekin, “Bu çalışmalarımızı, Kemal Kılıçdaroğlu ve Parti Meclisi ile de paylaştım. Ben ya da başka bir arkadaşım aday olursa bu çalışmayı onlarla da paylaşacağım. Parti olarak da seçmen olarak da İstanbul’u kaybetme lüksümüz yok” dedi.

Mezar yeri kalmadı

İstanbul’daki betonlaşma yüzünden insanların cenazelerini gömecek yer kalmadığını söyleyen Tekin, “Haziran ayı İBB Mezarlıklar Daire Başkanlığı verilerine göre İstanbul’da 2.5 yıl sonra cenazelerimizi gömecek mezar yeri kalmayacak. İstanbul yeni bir planlama ile bu sorundan kurtulabilir” diye konuştu. Tekin, CHP ’nin kazanması halinde İstanbul’un dünyada en yaşanabilir 10 şehirden biri olacağını söyledi.

Düzgün Haber

Gürsel Tekin İstanbul yerel seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’li Erbay: 'Göcek Tüneli adeta bir soygun tüneli olmuştur'
CHP’li Erbay: 'Göcek Tüneli adeta bir soygun tüneli olmuştur'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'