Error 520 Ray ID: 4abaf2decb58c835 • 2019-02-19 18:55:36 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

HİS'ten 'En az 8000 Adım' atağı

HİS'ten 'En az 8000 Adım' atağı

Herkes İçin Spor Federasyonu, herkese spor alışkanlığı kazandırmak ve yürüyüş yapmayı toplumun bütün kesimine yaymak için "En az 8000 Adım" atağı başlattı.

HİS'ten 'En az 8000 Adım' atağı

Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS), spor uygulaması HisApp üzerinden, adım ölçer ile günlük 8000 adım atan bin kişinin üzerinde kullanıcıyı, farklı spor malzemesi hediyeleri ile ödüllendirdi. 

HİS Başkanı Yasin Bölükbaşı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, spor kültürünü toplumda yaygınlaştırmayı hedeflediklerini belirterek, durağan bir toplumdan çok; hareket eden, spor yapan, canlı bir toplumu hedeflediklerini söyledi.

HİS olarak günde "En az 8000 Adım"ı teşvik ettiklerini ve HisApp uygulaması üzerinden dereceye girenleri de spor malzemeleri ile ödüllendirdiklerini vurgulayan Bölükbaşı, "Her gün yürümenin bir bakıma sağlıklı bir gelecek için yatırım yapmak olduğunun farkındayız." dedi.

Yasin Bölükbaşı, uzmanların günde 5 bin adım atanları hareketsiz birey olarak değerlendirdiğini, buna alışverişe giderken, işini yaparken ve ev işlerinin yaparken atılan adımların da dahil olduğunu ifade etti.

Az hareketli kişilerin, günde 5 bin-6 bin, orta hareketli kişilerin 7 bin, hareketli kişilerin 8 bin ve üzeri kişiler olduğunu aktaran Bölükbaşı, "Federasyonumuz tarafından geliştirilen, her yerde spor yapma imkanı sunan HisApp ile mobil uygulama programında vatandaşlarımız için yaklaşık 700 egzersiz bulunmaktadır. HisApp'taki adımsayar (pedometre) ile günlük en az 8000 adım atan ve uygulamada bulunan egzersizleri yapanlara, sporu ve hareketli yaşamı teşvik edici sportif hediyeler gönderiyoruz. Mayıs 2017'den bugüne kadar günlük 8000 adım ve üzerinde yürüyüş yapan kullanıcılarımıza binin üzerinde hediye gönderdik. HisApp uygulamamız, bugüne kadar 72 farklı ülkede 100 binin üzerinde aktif kullanıcı tarafından kullanılıyor." diye konuştu.

Bölükbaşı, herkesi yürüyüş yapmaya ve harekete geçmeye davet etti.

AA 

HİS Spor 8000 adım yürüyüş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte CHP'nin Maltepe Belediye Meclis üyesi aday listesi
İşte CHP'nin Maltepe Belediye Meclis üyesi aday listesi
CHP'nin Bodrum Belediye Meclis Üyeleri listesi
CHP'nin Bodrum Belediye Meclis Üyeleri listesi