Error 520 Ray ID: 45e0de7567e272fb • 2018-09-22 01:06:26 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

İş Bankası Genel Müdürü’nden dolar yorumu: Son derece sıra dışı

İş Bankası Genel Müdürü’nden dolar yorumu: Son derece sıra dışı

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali son dönemde ekonomideki durumu değerlendirdi. Bali reel sektörün elini taşın altına koyması gerektiğini belirtirken, "Bu dönem fırsatçılık yapma dönemi değildir” dedi. Bali aynı zamanda doların yükselmesini şu sözlerle yorumladı: Hangi bünyelerde, hangi hasarları yarattığını bilmiyoruz ama son derece sıra dışı bir dönem yaşıyoruz.

İş Bankası Genel Müdürü’nden dolar yorumu: Son derece sıra dışı

Dünya Gazetesi’nden Ece Ceyhun ve Gülsüm Erdem Emen’in haberine göre;  Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, son dönemde kamuoyunda sıkça gündeme gelen ‘yeniden yapılandırma'ların bankacılık açısından olağan durumlar olduğuna dikkat çekti, reel sektöre seslendi.

‘FIRSATÇILIK DÖNEMİ DEĞİLDİR’

“İş'le Buluşmalar Toplantısı”nın 42'ncisinde konuşan Bali, “Biz geçmiş dönemlerden çıkarttığımız tecrübe ve dersle bankacılar olarak mümkün olduğu kadar yapıcı yaklaşımlarla çözümcü olmak durumundayız. Bu anlayışımızı da sürdüreceğiz. Diğer taraftan reel sektörde de belli başlı gruplarımız en az bankalar kadar ellerini taşın altına koymalıdır. Bu dönem fırsatçılık yapma dönemi değildir” dedi. İhtiyacı olanla olmayanı, vakalar bazında ayırt edilmesi gerektiğini vurgulayan Bali, “Kaynak tahsisini bozacak şekilde taleplerde, girişimlerde bulunmamalıyız. Çünkü bu aldığımız inisiyatifler bir ‘kredi kampanyası değildir. Bir ‘kredi yapılandırma' kampanyası da değildir” diye konuştu.

Doların 4.0 TL, euronun 5.0 TL seviyesini aştığını ve finansal piyasalarda hareketliliğin yüksek olduğuna değinen Adnan Bali, “Hangi bünyelerde, hangi hasarları yarattığını bilmiyoruz ama son derece sıra dışı bir dönem yaşıyoruz” diye konuştu. Bali, piyasaların gündeminde zaten uzun zamandan beri Fed ve jeopolitik gelişmeler olduğunu da hatırlattı.

‘ÖNGÖRÜLMEYEN VAKALARI BAŞARIYLA YÖNETTİK’

Ekonomide yaşanan sıkıntıların neden olduğu bazı kırılganlıkların hem ekonomide hem firmalar tarafında hissedildiğini anlatan Bali, “Fakat güçlü bankacılık sektörü sayesinde bu tür problemli vakaları yönetme kabiliyetine sahip olduğumuzu ifade etmek isterim. Bankacılık sistemi olarak biz bu öngörülmeyen vakaları şu ana kadar başarıyla yönettik. Bundan sonra da yönetmeye de devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Son derece sıra dışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sadettin Saran’ın ‘Kızım’ dediği kişi Emina Jahovic çıktı
Sadettin Saran’ın ‘Kızım’ dediği kişi Emina Jahovic çıktı
Eren Erdem'den Enis Berberoğlu sevinci
Eren Erdem'den Enis Berberoğlu sevinci