Error 520 Ray ID: 4cc683dc6fc39cb9 • 2019-04-24 07:55:28 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

'İslami Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kente değer katacak'

'İslami Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kente değer katacak'

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Gür, "İnşallah yeni üniversitemiz kent için bir katma değer oluşturacak ve ivme sağlayacaktır." dedi.

'İslami Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kente değer katacak'

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖsoruşturması kapsamında KHK ile kapatılan Zirve Üniversitesinin GAÜN'e devredilen kampüsüne 2,5 yılda yaklaşık 12 milyon 204 bin 626 lira harcadıklarını bildirdi.

Gür, yaptığı yazılı açıklamada, kampüsün bundan sonra İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi olarak hizmet vereceğini anımsatarak, yeni üniversitenin Gaziantep ve Türkiye için hayırlı olması temennisinde bulundu.

15 Temmuz Yerleşkesi olarak kullandıkları kampüste iletişim, güzel sanatlar fakültesi, yabancı diller yüksekokulu ve havacılık ve uzay bilimleri bölümleri öğrencilerinin eğitim gördüğünü aktaran Gür, kampüsü, Gaziantep İslami Bilim ve Teknoloji Üniversitesine teslim etmeyi sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.

Prof. Dr. Gür, Gaziantep'e yeni bir devlet üniversitesi kurulmasının mutluluğunu yaşadığını belirterek, şunları kaydetti:

"Zirve Üniversitesinin KHK ile kapatılmasından sonra devir nedeniyle üniversitemizin yükü çok arttı. Ama arkadaşlarımızın özverili çalışmalarıyla alnımızın akıyla bu yükün altından kalktık. Bunun yanı sıra 15 Temmuz kampüsü üniversitemize devredildiği günden 2018 sonuna kadar GAÜN bütçesinden mal ve hizmet alımı giderleri olarak 12 milyon 204 bin 626 lira harcandı. Böylece yaklaşık 2,5 yıl zarfında hem kampüs çevre düzeni ve peyzajı hem de eğitim mekanları ve donanımları büyük bir özveriyle korunmuştur. Bu koruma yapılırken de ek bir bütçe alınmadan Gaziantep Üniversitesinin bütçesi ile her iki üniversite kampüsü idare edilmiştir. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesine rektör olarak atanan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nu tebrik ediyoruz. Diğer iki vakıf üniversitemize nasıl her türlü desteği veriyorsak kendilerine de imkanlarımız ölçüsünde desteklerimizi sunacağımızı ifade etmek istiyoruz. Bize bırakılan emaneti kendilerine teslim etmek üzere sabırsızlıkla bekliyoruz. İnşallah yeni üniversitemiz kent için bir katma değer oluşturacak ve ivme sağlayacaktır."

AA

islam gaün aligür khk fetö üniversite
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LGS için yeni örnek soru kitapçığı yayımlandı
LGS için yeni örnek soru kitapçığı yayımlandı
Nagehan Alçı'dan YSK yazısı: Günlerdir telefonlar e-mailler geliyor...
Nagehan Alçı'dan YSK yazısı: Günlerdir telefonlar e-mailler geliyor...