Error 520 Ray ID: 48949074d452c777 • 2018-12-14 23:48:57 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

İşsizlik Şehit Ve Gazi Yakınlarının Sorunu Olmamalı
Advert
Advert

İşsizlik Şehit Ve Gazi Yakınlarının Sorunu Olmamalı

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, işsizlik sorunun şehit yakınları ile gazi ve gazi yakınları için bir sorun olmaktan çıkarılması gerektiğini söyledi. Akın, “Biz, her şehit haberi aldığımızda yüreğimize ateş düşüyor. Anneler, babalar, kardeşler, eşler ve evlatlar ne yapsın? Şehitlerimizin yakınlarına, gazilerimize ve gazi yakınlarımıza sahip çıkmalı, kimseye muhtaç olmadan hayatlarını sürdürebilmeliler” dedi.

İşsizlik Şehit Ve Gazi Yakınlarının Sorunu Olmamalı

CHP’li Ahmet Akın, şehit yakınları ile gazi ve gazi yakınlarının iş hakları ile yaşadıkları sorunları Meclis gündemine taşıdı. Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a yanıtlaması istemiyle Meclis’e soru önergesi veren Ahmet Akın, düşüncelerini Bakan’a şu sözlerle iletti:

“Bu güzel vatanın birlik ve bütünlüğü, halkımızın mutluluğu uğruna canlarını feda edecek kadar cesur ve yurtsever olan şehit ve gazilerimiz Milletimizin onur kaynağıdır. Aziz şehitlerimizin emaneti, bizim en kutsal emanetimizdir.

Milleti ve vatanı uğruna kahramanlık gösteren şehitlerimizin yakınlarına, gazilerimize ve gazi yakınlarımıza sahip çıkmak, onları kimseye muhtaç olmadan hayatlarını sürdürebilmeleri, çocuklarının eğitimlerini tamamlayabilmeleri ve iş imkânlarının sağlanması devletimizin temel görevidir.

Milletimiz; kutsal birer emanet olarak kabul ettiğimiz şehitlerimizin yakınları ile gazilerimize ve yakınlarına sahip çıkan mevzuatımıza göre tanınan haklardan yararlandırılması konusunda büyük bir hassasiyet göstermektedir.”

Akın, Bakan Selçuk’a, hakları bulunduğu halde işe yerleştirilmeyen şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarının bu haklarından yararlandırılmama gerekçelerini sordu. Akın, önergesinde şu soruların yanıtlanmasını istedi:

  1. Şehit ve gazi, gazi yakınları iş hakkı kapsamında kaç vatandaşımız işe yerleştirilmiştir?
  2. Şehit ve gazi yakını vatandaşlarımızın mevzuat gereği hakkı bulunan iş başvurularından kaçı kabul edilmemiştir? Kabul edilmeyerek işe yerleştirilmeme gerekçeleri nelerdir?
  3. İş hakkından yararlandırılmayan şehit ve gazi yakınlarını hakkettikleri işe ne zaman yerleştireceksiniz?
  4. İşsizliğin yakıcı bir sorun olduğu ülkemizde şehit ve gazi yakınlarımızı bu sorundan korumak için hangi tedbirleri alacaksınız?
  5. Şehit ve gazi yakınlarımıza devlet tarafından tanınan imkanların artırılmasında hangi çalışmaları yapacaksınız?
Ahmet Akın CHP ŞEHİT GAZİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP İl Yönetimine Genç İsim
CHP İl Yönetimine Genç İsim
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor