Error 520 Ray ID: 4b988d0d6b3b9d6e • 2019-03-18 16:23:25 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Istanbul Photo Awards 2018 sergisi BM Genel Merkezi'nde açılacak

Istanbul Photo Awards 2018 sergisi BM Genel Merkezi'nde açılacak

Anadolu Ajansı'nın düzenlediği Istanbul Photo Awards yarışmasında ödül alan fotoğraflar, 22 Ekim'de New York'ta BM Genel Merkezi'nde sergilenecek.

Istanbul Photo Awards 2018 sergisi BM Genel Merkezi'nde açılacak

Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Istanbul Photo Awards 2018" uluslararası fotoğraf yarışmasının ödül alan fotoğrafları, 22 Ekim Pazartesi günü New York'ta Birleşmiş Milletler (BM) Genel Merkezi'nde sergilenecek.

"Istanbul Photo Awards 2018"in ödül alan fotoğrafları, BM Genel Merkezi'nde bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan sergi ile sanatseverlerle buluşacak. Ziyaretçiler sergide dünya kamuoyunda ses getiren olayların görsel özetini bulacak.

AA Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek serginin açılışına, Türk ve yabancı temsilcilik ve konsolosluk yetkilileri, ulusal ve uluslararası medya kuruluşu mensupları ve Türk toplumu temsilcileri ve yarışmanın kazananlarından katılım olması bekleniyor.

Sergi 2 Kasım'a kadar ziyaret edilebilecek.

Sponsorluğunu İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Türk Hava Yolları (THY) ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı'nın (TİKA) üstlendiği yarışmaya 125 ülkeden yaklaşık 37 bin fotoğrafla başvuru yapıldı. Yarışmada, 22 ülkeden 27 fotoğrafçıya ise ödül verildi.

Dünyanın dört yanından etkileyici kareler

Yarışmada, "Yılın fotoğrafı" ödülünü, Bosnalı foto muhabiri Damir Sagolj'un, Reuters için Bangladeş'te Arakanlı mültecilerin bulunduğu kampta çektiği "Çocuk" adlı fotoğrafı kazanmıştı.

Kevin Frayer, Getty Images için çektiği "Rohingya" konulu seriyle ''Seri Haber'' dalında birincilik ödülünün sahibi olurken, ''Tekil Spor'' kategorisinde Lukas Schulze "Yüzücü mü Balık mı?" adlı fotoğrafıyla birincilik ödülüne layık görülmüştü.

Pavel Volkov, Vechernaya Moskva Newspaper için çektiği "Talai Hikayesi" başlıklı seri ile ''Seri Spor'' alanında birinciliği almıştı.

Malezyalı fotoğrafçı Muhamed Fathil Asri, New Straits Times Press için çektiği fotoğrafıyla Tekil Doğa & Çevre birincisi olurken, Seri Doğa & Çevre kategorisinde Marcus Yam, Los Angeles Times için çektiği seriyle birincilik elde etmişti.

Andrew McConnell, Panos Pictures için çektiği seriyle Seri Portre kategorisinde, Rus fotoğrafçı Sergei Stroitelev de Seri Günlük Yaşam kategorisinde birinci olurken, bu yıl 28 yaş altı Genç Fotoğrafçı ödülü, Filipinli fotoğrafçı Ezra Acayan'a verilmişti. Yine bu yıl Seri Doğa & Çevre kategorisinde Rodrigo Cabrita ve Seri Günlük Yaşam kategorisinde Anastasia Rudenko onur ödülünü almıştı.

Kazanan fotoğrafların tümüne "www.istanbulphotoawards.com" adresinden ulaşılabiliyor.

Profesyonel fotoğrafçılar, Istanbul Photo Awards 2019 başvurularını, 1 Kasım 2018-31 Ocak 2019 tarihlerinde "www.istanbulphotoawards.com" adresinden yapabilecek.

AA

Photo Awards
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP'den ihraç edilen Erhan Usta: Albayrak'ı eleştirdiğim için...
MHP'den ihraç edilen Erhan Usta: Albayrak'ı eleştirdiğim için...
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl Anma Töreni
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl Anma Töreni