Error 520 Ray ID: 4c9c1a282da3c841 • 2019-04-19 04:23:16 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

İşte CHP ve İYİ Parti'nin anlaşamadığı ilçeler

İşte CHP ve İYİ Parti'nin anlaşamadığı ilçeler

CHP ile İYİ Parti arasında görüşmelerde anlaşmaya verilemeyen ilçeler belli oldu.

İşte CHP ve İYİ Parti'nin anlaşamadığı ilçeler

CHP ile İYİ Parti arasındaki görüşmelerde sona gelinirken, görüş ayrılığı yaşanan ilçelerde anlaşmaya varılamadığı öğrenildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ilçeler konusunda bir telefon görüşmesi yaptığı öğrenilirken, bu hafta iki liderin bir araya gelmesi de bekleniyor.

CHP ile İYİ Parti arasında 21 büyükşehirde sağlanan uzlaşının ardından, devam eden görüşmelerde, Kahramanmaraş ve Malatya büyükşehir belediyelerinin yanı sıra yaklaşık 25 ilde daha işbirliği yapılması benimsenmişti.

Cumhuriyet'ten Mahmut Lıcalı'nın haberine göre, iki parti arasındaki görüşmeler tamamlanırken, işbirliğinin kapsamına ilişkin bir protokol hazırlığı yapıldığı da kaydedildi. İki parti arasında, bazı metropol ilçelerde çıkan görüş ayrılığında hâlâ bir sonuç alınamadığı belirtilirken, bu konuda iki parti liderinin devreye girdiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Kılıçdaroğlu ile Akşener, telefonla görüştü. İki liderin görüşmede görüş ayrılığı yaşanan ilçelerle ilgili değerlendirme yaptığı öğrenildi.

İki parti arasında Ankara’nın EtimesgutMuğla’nın BodrumDenizli’nin PamukkaleKocaeli’nin Çayırova ve Bursa’nın Osmangazi ilçelerinde uzlaşı çıkmazken, söz konusu ilçelerde yaşanan görüş ayrılıkları bulundukları kentlerdeki diğer ilçeleri de kısmen etkiledi. İki parti İstanbul ve İzmir’in ilçeleri konusunda da bir anlaşma sağlayamadı.

Gaziantep iddiası

İşbirliği kapsamında İYİ Parti’ye bırakıldığı açıklanan Gaziantep için yapılan son görüşmelerde yeni bir aşamaya gelindiği, her iki partinin Gaziantep’te aday çıkarabileceği de iddia ediliyor.

İki lider arasında yapılan telefon görüşmesinin yanı sıra bu hafta bir görüşme daha yapılacağı kaydediliyor. Bu kapsamda anlaşma sağlanamayan ve durumu belirsiz olan il ve ilçelerle ilgili son kararın liderler tarafından verileceği ifade ediliyor.

Bu kapsamda uzlaşmaya varılamayan ilçelerde her iki partinin de aday çıkarabileceği kaydediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?