Error 520 Ray ID: 4b9bb775ecafc839 • 2019-03-19 01:36:39 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Kemal Ercan Pendik için adaylık başvurusunda bulundu

Kemal Ercan Pendik için adaylık başvurusunda bulundu

CHP Pendik eski İlçe Başkanı Kemal Ercan Pendik Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu ilçe Merkezi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

Kemal Ercan Pendik için adaylık başvurusunda bulundu

CHP Pendik eski İlçe Başkanı Kemal Ercan Pendik Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu ilçe Merkezi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirdi. Aday Adaylığı başvuru formunu CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak’a teslim eden Kemal Ercan yaptığı kısa konuşmada şunları ifade etti;

”Pendik’te yeni toplumcu bir belediyecilik anlayışını hayata geçirmek, kamu yararına, katılımcı bir modelle Pendik’i yeniden denizle ve yeşille buluşan bir kent yapmak için bugün yola çıktık.

Ahmet İsvan, Vedat Dalokay, Terzi Fikri, Yılmaz Büyükerşen gibi efsane Belediye Başkanların ayak izlerini takip ederek, kamu yararına ve halkın istediği gibi bir belediyeciliğin olabileceğini göstermek için yola çıktık.

Temiz, şeffaf, dinamik ve yaşanabilir bir Pendik’in mümkün olduğuna inandığımız için yola çıktık.

Bu iddialarımızı hayata geçirmek için bütün Pendiklileri ortak yürüyüşümüzde birlikteliğe ve dayanışmaya davet ediyoruz!” 

Ercan Kemal CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP'den ihraç edilen Erhan Usta: Albayrak'ı eleştirdiğim için...
MHP'den ihraç edilen Erhan Usta: Albayrak'ı eleştirdiğim için...
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl Anma Töreni
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl Anma Töreni