Error 520 Ray ID: 4c9c237b8f85bd84 • 2019-04-19 04:29:38 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Kılıçdaroğlu: Ankara'yı değiştireceğiz!

Kılıçdaroğlu: Ankara'yı değiştireceğiz!

CHP'liler Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş için toplandı.

Kılıçdaroğlu: Ankara'yı değiştireceğiz!

GERÇEK GÜNDEM - CHP'de heyecanlı ve coşkulu bir gün yaşanıyor. Mansur Yavaş için aday tanıtım toplantısı birazdan başlayacak. 

CHP grup toplantısının yeri değiştirildi. CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, ATO Kongre Merkezi'nde projelerini anlatacak.  Mansur Yavaş'ın tanıtılacağı toplantıda CHP'liler büyük bir coşkuyla yerlerini aldı.

Milletvekilillerinin de yerlerini aldığı toplantıda  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray ve CHP'nin Genel Seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı gösterdiği Muharrem İnce de bulunuyor. 

Kılıçdaroğlu kürsüye geldi. Konuşmasından satır başları şöyle:

En belalı konulardan birisi protokol meselesi, tek tek saymak yerine, protokolden olsun olmasın hepiniz hoşgeldiniz, onur ve şeref verdiniz.

Bu toplantıda 1 eksiğimiz var, sayın Levent Gök TBMM başkanvekili, çünkü o tarafsızlığı nedeniyle yasaya duyduğu saygı nedeniyle aramızda değil

 

Güzel Ankara'yı konuşacağız, Ankara hepimizin göz ağrısı, Ankaralılar huzur içinde bir kentin sokaklarında gezsinler, tanımasalar bile birbirlerine selam versinler, herkesin rahat ve huzur içinde yaşadığı bir Ankara...

Atatürk, milli kurtuluş savaşını Ankara'da bir imece kültürü ile başlattı. Birlikte mücadele etmek, birlikte savaşmak, Ankara'nın başkent oluşunun özünde yatan felsefi budur. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, birlikte mücadele edeceğiz.

100. yılında inşallah sayın Mansur Yavaş Ankara'yı yönetecektir. Nasıl bir Ankara teslim alındı? Okuma-yazma oranının en düşük olduğu kentlerden birisi Ankara'ydı.

Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşları, Ankara'yı başkent ilan ettiklerinden sonra dünyanın ilk planlı başkentlerinden birisi olarak tarihi geçti.

Ankara'yı Ankara yaptılar. Gençlik parkı, hisar parkı, hacettepe parkı, gölbaşı plajı... Yemyeşil bir Ankara'ya dönüştürdüler. Emek harcayan bütün Ankaralı büyükleri saygıyla anıyoruz. Bozkırı yeşile dönüştüren Ankaralılar bugün beton Ankara ile karşılaşacaklarını hiç düşünmediler.

Beton Ankara'yı değiştireceğiz. Bir kişiyle değiştireceğiz, bir kişinin kararlılığıyla değiştireceğiz. O kişinin adı Mansur Yavaş!

Ankara'nın kaderini değiştireceğiz. En görkemli başkentlerden birisi olacak Ankara. Ben belediye başkanı adaylarından 3 şey isterim; 1-Hiçkimsenin emeği ile oynamayacağız. Herkesin aşına ve işine saygı gösterilecek. 2- Bizler her kuruşun hesabını millete vermeyi onurlu bir görev biliriz.

Harcanan her para milletin parasıdır. Aynı anlayışla sayın Mansur Yavaş da harcadığı her kuruşun hesabını milletine verecek. 3- Hiçkimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Sayın Mansur Yavaş da aynı çerçevede hareket ediyor. Hangi kimlikten olursa olsun insansa, sorunu varsa, o sorunları çözmek bizim boynumuzun borcudur.

CHP İYİ Parti Aytun Çıray Mansur Yavaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?