Error 520 Ray ID: 4caf6aa78e2cc76f • 2019-04-21 12:38:43 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Kılıçdaroğlu Esenyurt'ta: Panik içindeler

Kılıçdaroğlu Esenyurt'ta: Panik içindeler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında İstanbul'da adaylar için destek mitinglerine katılıyor.

Kılıçdaroğlu Esenyurt'ta: Panik içindeler

GERÇEK GÜNDEM CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında İstanbul'da adaylar için destek mitinglerine katılıyor. Kılıçdaroğlu bugün Esenyurt'ta konuştu.

Kılıçdaroğlu'ndan önce kürsüye çıkan CHP Esenyurt Belediye Başkan adayı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt'a eşitlik, hizmet ve adalet getirmeye söz verdi.

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları şöyle; 

Özellikle son günlerde büyük bir panik yaşıyorlar. Her türlü iftirayı, her türlü ayrımcılığı yapıyor. Ben bir şeye inanıyorum bu ülkede birlik içinde olacağız, huzur içinde yaşayacağız.

Esenyurt'u tanıyoruz. Esenyurt'ta işsizliği biliyorum. Çocuğu yatağa aç girenler olduğunu biliyorum. Bütün bunları birlikte çözeceğiz. Bizim mücadelemiz hak mücadelesidir. Hiç kimseyi kimliğinden, inancından, yaşam tarzından ötürü ayırmayacağız. İnsan Allah'ın yarattığı en değerli varlıktır, başımın üstünde yeri vardı. 

Ancak iftira atıyorlar. diyecek söz yok. tuttular şimdi kendilerine oy vermeyen herkesi terörist yaptılar. Niye sözleri yok. İşsizlik mi bitti, esnafın durumu mu iyi!

17 yıldır bu ülkeyi sen yönetiyorsun hiçbir şeyde suçun yok. Güzel bir belediye başkan adayımız var Kemal... Kemal benim adaşım.

 

Kemal Deniz Bozkurt'tan sizlerin huzurunda söz istiyorum. Bir asgari ücret 2200 lira olacak. CHP'li belediyelerin tamamında böyle. Hiçbir işçinin işine son vermeyecek. Bir de seçildiği andan itibaren her yere eşit hizmet götürecek. Tabi bir tek yoksul mahalleler hariç, oralarda pozitif ayrımcılık istiyorum. Söz mü başkan? (Kemal Bozkurt söz verdi)

Elbette bir de Ekrem İmamoğlu var. İmamoğlu da hiç ayrım gözetmeyecek, eşit hizmet götürecek.

CHP Kemal Kılıçdaroğlu Deniz Bozkurt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu’na saldırıya tepki yağıyor
Kılıçdaroğlu’na saldırıya tepki yağıyor
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda