Error 520 Ray ID: 4cb09d64784cc851 • 2019-04-21 16:08:07 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Kılıçdaroğlu: Yeni bir gelenek başlatıyoruz

Kılıçdaroğlu: Yeni bir gelenek başlatıyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin ilçe adaylarını il adayı yapmalarının önemine işaret etti.

Kılıçdaroğlu: Yeni bir gelenek başlatıyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında gündemi değerlendiriyor. Kılıçdaroğlu aday belirleme sürecinde yeni bir gelenek başlattıklarını belirtti.

Kılıçdaroğlu şunları ifade etti;

Haftasonu güzel bir toplantı yaptık, belediye başkan adaylarımızı kamuoyuyla paylaştık. Bu toplantıda bütün adaylarımızı tanıttık. Bu adaylıkların belirlenme sürecinde önemli bir adım atıldı. İstanbul, Adana, Antalya ve Bursa'da ilçe belediye başkanları, büyükşehir belediye başkanlıklarına aday oldular. Bu geleneğin kapısını açtık. Ve göreceksiniz kazanacaklar. Yeni bir geleneği başlatıyoruz. İlçe belediye başkan adaylarımız önemli bir gelişmeye imza attılar, başarılarını bütün büyükşehire yazmak istiyorlar. Biz ilçede kazandığımız başarıyı ilde hayata geçireceğiz diyorlar. İzmir'de Seferihisar'da başkan olan arkadaşımız, Seferihisar'ı bütün dünyaya tanıttı. Bunu da Aziz Kocaoğlu ile birlikte yaptılar. Bunun da altına çiziyorum. Bir bayrak devir teslimi gerçeşleştirecekler. Aziz Kocaoğlu İzmir'i bir dünya markası haline getirdi. Tunç Soyer de önümzüdeki süreç içinde Aziz Bey'in bıraktığı başarıları sürdürecek.

Yılmaz Büyükerşen... Eskişehir'i Eskişehir yapan... Bursa'dan daha fazla turist Eskişehir'e gelir. Ankara'dan Eskişehir'e gezmeye gidilir.

Hatay B. Belediye başkanımız sayın Lütfi savaş... Hatay'ı bütün sorunlarına rağmen barış, kardeşlik kenti haline getirdi. Hiçkimseyi ayrıştırmadı, bölmedi. Hatay'ı tarihine uygun bir şekilde yönetti ve yönetmeye devam ediyor.

 Gerçek Gündem

CHP Kemal Kılıçdaroğlu Aziz Bey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi