Error 520 Ray ID: 4ca1b72e0d33c839 • 2019-04-19 20:44:16 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

‘Kızılay Kurban Bayramı’nda İnsanları mı Aldattı?'

‘Kızılay Kurban Bayramı’nda İnsanları mı Aldattı?'

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a Kızılay’ın Kurban Bayramı’nda 40 bin hisse parası toplayıp kurbanların sadece 1800’ünün kesildiği iddialarını sordu

‘Kızılay Kurban Bayramı’nda İnsanları mı Aldattı?'

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a Kızılay’ın Kurban Bayramı’nda 40 bin hisse parası toplayıp kurbanların sadece 1800’ünün kesildiği iddialarını sordu. Kendisine ulaşan ve kamuoyuna yansıyan iddialara soru önergesinde yer veren Erkan Aydın, Kızılay’ın her yıl olduğu gibi bu yıl da 750 TL’den kurban hissesi karşılığında yaklaşık olarak 40 binin üzerinde hisse toplayarak, Şubat Ayı’nda kurulan yeni bir firma ile ihalede anlaştığını dile getirdi. Aydın şunları söyledi:

TÜRKİYE’DE DEĞİL POLONYA VE BULGARİSTAN’DA SADECE 1800 HAYVAN KESİLİYOR

“Geçmiş yıllarda kurbanlık hissesi alıp Diyanete bağışlayanlara ‘Kurbanız Van, Erzurum, Eskişehir kombinasında kesildi ve dağıtıldı’ şeklinde mesaj giderken bu yıl mesajlar gitmedi. Şüphelenen hisse sahipleri ihaleyi alan firmanın Türkiye’de kurban kesmediğini sadece Polonya ve Bulgaristan da 1800 kurban hissesi kestiğini ve bu etlerin karkas olarak önümüzdeki günlerde getirilip kavurma yapılacağı bilgisine ulaştı. Söz konusu iddiaya göre; ilgili firma 3.70 avrodan etin kilosunu getirecek. Bu ise 6 bin büyükbaş hayvan yapıyor. Dolayısıyla; Türkiye’ye getirilecek et Kurban Bayramı’nda toplanan hissenin çok altında kalacak” dedi.

“KIZILAYLI YÖNETİCİLERE TEMİNAT MEKTUBU YERİNE VİLLA VERİLDİ Mİ?”

Aydın, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’a şu soruları yöneltti:

“Kızılay’ın Kurban Bayramı’nda topladığı 40 bin hisseye karşılık ancak 1800’nün kesileceği yönündeki iddialar makamınıza ulaştı mı? Bu konuda bir inceleme ve soruşturma yapacak mısınız? İhaleyi kazanan firma hangi şahıslara aittir? Şirket yapısında kimler yer almaktadır? Firma kurban etini neden Türkiye’de değil de yurt dışında kesmektedir? Kızılay’a (Yöneticilere)  ihale sırasında teminat mektubu yerine villa verildiği iddiası doğru mudur? Ortaya çıkan durum sonrasında Kızılay ve Kızılay’a hisse veren yurttaşlar dolandırılmış mıdır? 40 Bin hisseye karşılık sadece 1800 hisse karşılığı kesim yapılması inanç sahibi yurttaşlarımızın ibadetiyle ve temiz duygularıyla oynanması demek değil midir?”

kızılay Kurban Bayramı Erkan Aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı