Error 520 Ray ID: 47ba70504516bf39 • 2018-11-18 12:28:45 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

İbrahim Kaan Erten SAYIN HALUK LEVENT SİZE DE SELAM OLSUN
SAYIN HALUK LEVENT SİZE DE SELAM OLSUN
İbrahim Kaan Erten
hgs yükleme kent kart yükleme

SAYIN HALUK LEVENT SİZE DE SELAM OLSUN

Sanatçının hayatımızda ne kadar önemli bir yer tuttuğunu sayın Haluk Levent bizlere yeniden gösterdi. Önce statlarda daha sonra sosyal medyada daha sonra da sokaklarda söylenmeye başlanan İzmir marşını son olarak Haluk Levent yorumladı.

Sayın Haluk Levent İzmir marşının son bölümünde bir mesaj okuyor ve mesajda;

"Milli Mücadeleye destek olmak için canı pahasına savaşan Karakol Cemiyeti'nden Yeni Bahçeli Şükrü'ye, Hamza Grubu'ndan Yüzbaşı Seyfettin'e, Mim-mim Grubu'ndan Topkapılı Mehmet Cambaza selam olsun.

 İmalat-ı Harbiye'den Eyüp Bey'e, Berzenci Grubu'ndan Ahmet Berzenci’ye, Ferhat Grubu'ndan Mustafa İzzet'e selam olsun.

 Kuva'cı kahramanlar; Yahya Kaptan'a, Ali Çetinkaya'ya, Şahin Bey'e, Sütçü İmam'a ve Ahmet Hulusi Efendi'ye selam olsun.

 Kadınlarımız; Ayşe Çavuş'a, Halime Çavuş'a, Asker Saime'ye, Melek Hanım'a, Tayyar Rahime'ye, Kara Fatma'ya ve Gördesli ve Makbule'ye bin selam olsun.

 Daha önce Çanakkale'de, Conkbayırın’da, Kemalyerin’de ve daha sonra Adana'da, Maraş'ta, Sakarya'da, Urfa'da, Afyon'da, Antep'te ve İzmir'in dağlarında Mustafa Kemal'lere selam olsun.

Selam olsun, selam olsun... " ifadelerini kullandı.

İçimizde bulunan yüksek ve asil duyguların yeniden alevlenmesine ve milli değerlerimizin yeniden insanlarımız tarafından hissedilmesine katkı sağladığınız için size de selam olsun.

Ülkemizin son günlerde yaşanan tüm olumsuz gelişmelerin içinde böyle bir güzelliğe coşkuyla katkı sağladığınız için size de selam olsun.

Kuvayı Milliye ruhunu yeniden hatırlattığınız için size de selam olsun.

Atatürk sanat ve sanatçının önemini vurgularken, “Bir millet sanattan ve sanatkardan mahrumsa tam bir hayata malik olamaz. Böyle bir millet bir ayağı topal, bir kolu çolak, sakat ve hastalıklı bir kimse gibidir. Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş olur” demiştir.

Ülkemiz çok gergin ve anlamsız bir referandum sürecinden geçiyor. Ülke tam ortasından ikiye ayrıldı. Bu ve benzeri durumlarda mutlaka ülke insanlarını birleştirici gelişmelere ihtiyaç duyulmaktadır. Sayın Haluk Levent yaptığı bu çalışmayla bu sürece olumlu anlamda katkı sağlamıştır.

Mustafa Kemal’in bahsettiği sanatçılardan olduğunuz için size teşekkür ediyorum.

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ceyhan Karagöz     2017-03-23 Teşekkürler kaan kardeşim,kalemine sağlık...Vatan sevdalıları na selam olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Erdoğan ile Trump telefonda görüştü
Erdoğan ile Trump telefonda görüştü
'Erken rezervasyon yüzde 40 artacak'
'Erken rezervasyon yüzde 40 artacak'