Error 520 Ray ID: 4cc6ca35eb4b9d6e • 2019-04-24 08:43:29 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Şirvan Yücel Yazının sanata dönüşü
Yazının sanata dönüşü
Şirvan Yücel
hgs yükleme kent kart yükleme

Yazının sanata dönüşü

 

           İlk çağlardan kağıdın blumundan öncesini kapsayan yazı heryerde kendini göstermiştir ,önce mağara, taş, ve kayalar da kendini resim şeklinde Mısırlıların kullandığı hiyerogrif yazı şekilde, daha sonra papurusun kullanımıyla kağıda aktarılması ile devam etmiştir .Bu durumlar insanı olumlu etkilemiş , ve hayatı kolaylaştırmıştır ,bundan sonra ki süreç tamamen insanın ve toplumun Yaratıcılığına kalmıştır kağıtların geliştirmek ve rahat kullanıma hazırlamak  için makineler ,fabrikalar ve matbaaları ortaya çıkarmaları insanların ne kadar yaratıcı olduklarının kanıtıdır ,bu oluşumlar gerçekleşirken sanat her zaman devrede olmuştur, makina tasarımı ,fabrika mimarisi ,matbaa nin dizaynı vs. bunların temelinde sanat vardır. Sorasın da yeni edebiyat akımları çıkarak  sihirli  dil sanatçıları ile buluşmuştur onlarda şiirlerin ,romanların, diğer sözlü ve yazılı sanatlarda ne varsa onları konuşturmaya başlamıştır bunlardan gümümüze kadar hala varlıklarını koruyan  çalışmalara  örnekler verilebilir Montegra ‘nın Denemeleri, Dostoevsky ‘nin Suç ve Cezası verilebilir ve bunun yanı sıra günümüzde çok önemli bir eser olan insan kişiliğini oldukça önemli bir kısmını etkileyen bir yapıt ; 
Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı ve yazar Akif Manaf’’ın bir kitabın 
okudum. İnanın etkilenmemek mümkün değil. Bence çok önemli bir eser; Adı; “KISKANÇLIK NEDİR VE NASIL ÖZGÜRLEŞİLİR?” 
• Kıskançlık nedir? 
Kıskançlık ağacı nedir? 
Kıskançlık nedenleri nedir? 
Kıskançlık gerçekleri nedir? 
Kıskançlık dönüşmesi nedir? 
Kıskançlık özgürlüğü nedir? 
Kıskançlık psikolojisi nedir? 
Kıskançlık güzelliği nedir? 
Kıskançlık analizi nedir? 
Kıskançlık masumiyeti nedir? 
Kıskançlık mirası nedir? 
Kıskançlıkla ilgili her şey bu kitapta. 
Kitapta çocukluktan itibaren damla damla biriken kıskançlık duygusunun ne olduğu ve onu dönüştürerek ondan özgürleşmenin yolu anlatılıyor. Mutlu, başarılı, sağlıklı, saadet dolu bir yaşam için her yaşta okunması gereken çok önemli bir eser! 
İnsanlar sürekli kendilerini başkalarıyla kıyaslama modundadır. Bu kıyaslama çocukluktan itibaren öğretilmiş ve kişinin içinde bilinçsizce kıskançlık tohumlarının ekilmesine neden olmuştur. Farkında değiliz ama her kıyasladığımızda bir kıskançlık tohumu daha ekiyoruz. Kıskançlık bünyemize bir damla zehir daha veriyor, çünkü kıskançlık bir zehirdir. Panzehir nedir? Kıyaslamamak. Panzehir kendini başkalarıyla kıyaslamamaktır. 
Kıskançlığın dönüşmüş hali nedir? Takdir etmektir. O yüzden kıskançlığı baskılamak yerine onu takdire dönüştürmek, güzel, akıllı veya başarılı birini görünce kıskanmak yerine onu takdir etmek gerekir. 
“...Herkes ebedi ruhi varlık olarak eşsizdir ve kimseden ne daha üstte ne de daha alttadır. Bunu bilen kendini bilir. Kendini bilen kıskançlığı yener. Kıskançlığı yenen başkalarını takdir eder. Başkalarını takdir eden kimseyi kıyaslamaz. Kimseyi kıyaslamayan kimseyi kıskanmaz. Kimseyi kıskanmayan değersiz hissetmez...” 
“...Sevgi kıskançlığın yokluğudur. Kıskançlık ise sevginin yokluğudur. Sevgi ışık kıskançlık ise karanlıktır. Sevgi ve kıskançlık bir arada olamaz. Biri ötekini yok eder...” 
Bu kitabı okuyan insan, kıskançlık konusunda bütün sorularına cevap bulacak; 
 
       HERKESİN KISKANÇLIKTAN ÖZGÜR OLASI DİLEĞİMLE  SANAT İLE KALIN ....
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LGS için yeni örnek soru kitapçığı yayımlandı
LGS için yeni örnek soru kitapçığı yayımlandı
Nagehan Alçı'dan YSK yazısı: Günlerdir telefonlar e-mailler geliyor...
Nagehan Alçı'dan YSK yazısı: Günlerdir telefonlar e-mailler geliyor...