Error 520 Ray ID: 4cc691d63e67c859 • 2019-04-24 08:05:00 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Şirvan Yücel ZAMANIN ÖTESİNİ KEŞFET
ZAMANIN ÖTESİNİ KEŞFET
Şirvan Yücel
hgs yükleme kent kart yükleme

ZAMANIN ÖTESİNİ KEŞFET

İnsanlar istisnasız zamanın tutsağı olmuşlar. Zaman mı bizi tutsak alan yoksa biz miyiz zamanın  bizi tutsak almasına izin veren.

    Zamanın ötesine çıkmak ve zamanın tutsağından kurtulmak kişinin farkındalığı artırmak mümkün olacaktır.

Salvador Dali nin Eriyen Saat Çalışmasında zamanın ne kadarçabuk, eridiğinin bir yansımasını, sanat eserine aktarmasısanatçıların eserlerine bile konu olmuştur. Zaman üzerine ne şiirle, ne yazılar, ne resimler yapılmıştır. Ama yine de onu kişi algıladığı zamanı yaşar ve yansıtır. Orjinal Yoga Sistemi ile zamanın ötesine geçip tam anlamıyla, zamansızlığın ötesine geçebilirsiniz. Ve zamanınızı çok zengin bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Burum size yeni görme alanları ve yeni ufuklar açacaktır.  Bir zamanlar yetmeyen saatler size artık doyurucu gelmeye başlayacak. İşlerinizi kolayca ve bil vakitlice halledecek siniz. İşte biz buna zaman zengini olmak diyoruz. Burada ve zamanın ötesine  geçmek mümkün dür doğru teknikler sizeYoga Sistemi tarafından veriliyor. Deneyin kendinizi zamanın ötesinde bulun ve o anda doya doya sonsuzluğu yaşatın, sizin sonsuzluğunuz da , sizinle temasa geçenlere ilham olsun. Hem siz hemde sizin yanınızda olanlar bu anı tatsın. Kendi zamansızlıklarını keşfederek yaşamlarının gizemini çözsünler. Hayatın zamansız kapıları herkese açık yeterki siz bu anı yaşamak ve paylaşmak isteyin.

   ZAMANIN ÖTESİNDE VE SANAT İLE KALIN...

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LGS için yeni örnek soru kitapçığı yayımlandı
LGS için yeni örnek soru kitapçığı yayımlandı
Nagehan Alçı'dan YSK yazısı: Günlerdir telefonlar e-mailler geliyor...
Nagehan Alçı'dan YSK yazısı: Günlerdir telefonlar e-mailler geliyor...