Error 520 Ray ID: 44ca5c74c513729b • 2018-08-19 05:53:40 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Şirvan Yücel MUTLULUĞUN KAYNAĞI
MUTLULUĞUN KAYNAĞI
Şirvan Yücel
hgs yükleme kent kart yükleme

MUTLULUĞUN KAYNAĞI

Herkes mutlu olmak ister. Kişi mutluluğu içte değil dışta arar. Mutluluğun gerçek kaynağı insanın içindeki öz dür. İnsan bütün enerjisini dışa aktarırken, içindeki zenginliğin farkına varmıyor. Geçişi şeylerle mutlu olmaya çalışma çabası, kendini kandırmaktan başka birşey değildir. İnsan önce kendi içsel doğasına merkezlenerek ve tam beklentisiz olarak gerçek mutluluğun zirvesine erişebilir. Gerçek mutluluk bilinmeyenden gelen bir his, bir Coşku dur. O tamamen nedensizdir. İçsel akışsal, bir durumdur. Mutluluk, coşku bilmediğimiz ve anlam veremediğimiz bir yerlerden bize akar. Ve biz onun içinde gerçek mutlak mutluluğu yaşarız.

Gerçek mutluluk ile ilgili Dünya Değişim Akademisi Uzmanları şunları söylüyor.

“ Sezgi mutlu olmanın en etkili yoludur. Çünkü hem sezgi hem de mutluluk aynı kaynaktan gelmektedir. Sezgi sayesinde özünü duyuyorsun bu mutluluk vericidir.

Sezgi senin mutlu olmana önemli bir katkı sağlar. Eğer mutlu olmayı istiyorsan sezgi yetisini devreye sok. Anında mutlu olacaksın. Sezgi ansızın ortaya çıkar ve anında mutlu olursun. Sezgi sana en etkili çözümü sunar – mutluluk vericidir.

Sezgi mutluluk kadar önemlidir. Tabii ki sen her şeyden önce mutlu olmak istiyorsun çünkü sezginin ne olduğunu bile net bur şekilde bilmiyorsun ama mutluluğun ne olduğunu biliyorsun.

Fakat gerçekten mutlu olmak açısından sezgi çok önemlidir. Hatta hayatidir diyebiliriz. Çünkü gerçek hayat sezgi ve mutluluğun bir arada çalışmasıyla ilgilidir. Gerçekten yaşamak için sezgi açık olmalıdır. İşte o zaman mutluluktan uçacaksın.

Gününüzde insanlar başarıya mutluluktan daha çok önem veriyorlar. Önce mutlu olmak için başarılı olmaya çalışıyorlar ama sonra başarı peşinde koşarken mutluluğu önemsemiyorlar; sonuç olarak başarılı olduklarında mutsuz oluyorlar.

Oysa sezgiye yaşayan insan hem mutlu hem de başarılı olur çünkü mutlu olmak zaten kendi başına bir başarıdır. Sezgisel insan dünyevi bakış açısından başarısız gözükse de her zaman mutludur.

Başarı göreceli bir kavramdır ve Sezgisel insan dünyevi açıdan başarılı olsa da olmasa da her zaman mutlu olacaktır. Fakat sezgiyi görmezden gelen insan başarılı olsa da olmasa da her zaman mutsuzdur çünkü gerçek mutluluğun ne olduğunu bilmiyor.

İşte geçek mutluluğun ne olduğunu bilmen için sezgisel bir insan olmalısın. Hayatı dolu dolu yaşamanın kriteri başarı değil mutluluk olmalıdır. Çünkü başarı dışsal birçok şeye, mutluluk ise sadece sana bağlıdır.”

HERKESİN GERÇEK SEZGİSEL MUTLULUĞU YAŞAMASI DİLEGİMLE ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Varlık barışında inceleme muafiyeti
Varlık barışında inceleme muafiyeti
AKP Kongresi’ni ABD de izledi
AKP Kongresi’ni ABD de izledi