Error 520 Ray ID: 4c969ba33c71c851 • 2019-04-18 12:23:05 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Şirvan Yücel Bireyden Topluma Yayılan Öfke
Bireyden Topluma Yayılan Öfke
Şirvan Yücel
hgs yükleme kent kart yükleme

Bireyden Topluma Yayılan Öfke

Toplum şiddetten mustarip fakat bunun için ne yapacaklarını bilmemektedir. Bunun nedenini insanlar dışarıda arıyor. Kendi iç dünyalarına bakmak akıllarına bile gelmiyor. Her şeyin temeli bizde, bilinç altındaki istekler karşılanmayınca, kişi öfkesini faklı şekilde yansıtıyor. Bu durumlar hem kişiye hemde iletişim kurmaya çalıştığı fakat kuramadığı kişilere zarar veriyor. Kişiler toplumu var ettiği için gergin öfkeli bireyler, sağlıksız toplumu oluşturur. Dünya Değişim Uzmanları da bize bu konuda bilgiler veriyor.

“Öfkenin kaynağı sensin - senin özvarlığın. Senin özvarlığın gerçektir, doğaldır. O yüzden senin öfken de doğaldır. Doğal olan her şey gerçektir. Senin özdoğan gerçek olduğu için sana ait olan her şey gerçektir. Bu nedenle senin öfken gerçektir, çünkü o doğal olarak senin Özdoğan’dan kaynaklanır. Öfkenin kaynağını yani nereden geldiğini bulmak için özvarlığına doğru ilerlemen gerekir. Öfke ortaya çıktığında gözlerini kapa ve öfkenin çıktığı yere doğru yönel. Öfke kaybolmadan önce onun kaynağına doğru ilerle. Özvarlığına yaklaşmaya başlayacaksın. İçine doğru gitmeye devam et ve daha da derinlere in. Bir an gelecek ki öfke denen bir şey olmayacak, öfkenin olmadığı bir yere varacaksın. Bil ki özvarlığına, özünün merkezine ulaşmış durumdasın. Özvarlığında hiç öfke yok, öfke denen şey bulunmaz. Bu bir paradokstur: Öfkenin kaynağında öfke bulamayacaksın. O zaman ne bulacaksın? Saf şefkat bulacaksın. Özvarlığından fışkıran şefkat ego, bencillik örtüsünden geçerek öfkeye dönüşüyor. Bu öfkeyi nasıl tekrar şefkate dönüştürebilirsin? Değişim Sanatında uygulanan değişim tekniklerini kullanarak. Değişim Ateşi ile temasa geçirerek. Öfke Değişim sanatıyla temasa geçince tekrar şefkate dönüşmeye başlar. Uyguladığımız yöntembilim, içindeki Değişim Sanatı ateşini yakacak ve bu ateş ile tüm öfken şefkate dönüşecek.”

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
Cem Yılmaz’dan İmamoğlu’na çarpıcı mesaj
Cem Yılmaz’dan İmamoğlu’na çarpıcı mesaj