Error 520 Ray ID: 4ab5857d5fe2bf43 • 2019-02-19 03:07:07 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Neval Kütük Merhamet yağmuru
Merhamet yağmuru
Neval Kütük
hgs yükleme kent kart yükleme

Merhamet yağmuru

Şiddet alışkanlığına son vermek için her türlü ideoloji , inançtan özgür olunmalıdır. Her türlü inanç, dogma, ideoloji şiddet üreten bir mekanizmadır. 
 
Tekamül yolunda olan insan içinde farkettiği şiddeti merhamete ve sevgiye dönüştürür . Empati gücünü kullanır ve karşısındakini anlar, onun duygularına, davranışlarına saygı gösterir. Tekamül yolu saf sevgi ve iletişim yoludur.
 
Böylece insan kendini keşfetmekte ve Yeni bir insana dönüşmektedir. Böylece tekamül yolunda yardımlaşma, motive etme gerçekleşir. 
Insanların birbirlerini motive etmesi sayesinde şiddetten arınma gerçekleşebilir ve kişi tamamen değişebilir. 
 
Tekamül yolcuları birlikte yürütebilir ama tüketici toplumda birarada yürümek söz konusu değildir. Çünkü tekamül yolunda sevgi hakimdir ve sevgi dolu bütünleşme sayesinde insanlar içtenlikle samimiyetle çalışır, birbirlerine yardim eder. Bu yardımlaşma sayesinde de şiddet son bulur çünkü sevginin olduğu yerde şiddet olamaz. 
 
Dışsal devrim herşeyi reddederek inkar eder; içsel devrim ise evet der. Yani kabulleniş gerçekleşir. Hayır kelimesi yıkıcıliğı, evet kelimesi ise yapıcılığı temsil eder. O yüzden ıçsel devrim  yapıcı eylemlerde bulunur. Içsel devrim yeni insanın doğuşu demektir ve olgunlaşmanın, büyümenin başlaması demektir. 
 
 Dünya Değişim Akademisi nde uygulanan içsel simya sanatı sayesinde içsel devrim gerçekleşir ve tüm ideolojiler, dogmalar yerle bir olur . Yeni bir insan inşa edilir ve birlik haline ulaşılır. 
 
Değişim programları içerisinde nefes çalışmalarını ve vücut çalışmalarını barındırır. Şiddet bir yıkımdır; şiddetten kurtulmak ise yapımdır. Yaratıcılığın artması ve aktif olması için şiddetsiz olmak şarttır. İçsel olarak barış sayesinde yaratıcı güç aktive olur. O zaman bir karıncayı bile incitemezsiniz.
Tepkisellik her zaman şiddet dolu eylemlere neden olur. Şiddetten uzaklaşmak için geçmişten de geçmişteki negatif anılardan da özgürleşmek gerekir. Geçmişe şiddet dolu tepki vermek de şiddet uygulamaktır. 
 
Her zaman şiddet yanlış sonuçlar yaratır. Yanlış eylemler yanlış düşünceler demektir , böylece içsel dünya şeffaflığı ile görülemez ve sessizliğe varılamaz. Barış dolu toplum için barış dolu insanlar gerekir çünkü toplum insanlardan oluşur. Bireysel içsel barış toplumu da değiştirir, o yüzden önce kişi değişime kendinden başlamalı, kendini değiştirmelidir.
Herkes içindeki şiddetin farkında olmalıdır. Böylece merhamet duygusu doğar. Şiddetin bilincinde olmak gerekir, şiddetin yerine de bilinçli olarak merhameti getirmek gerekir. Içinizde şiddet gördüğünüzde onu farkedin, reddetmeyin. Onu gözlemleyin ve tanımlayın. Ama onu aktive etmeyin yani dışa vurmamaya çalışın. Bunun yerine de içinizdeki o şiddetin yerine merhamet koyun. Yani eyleminiz şiddet içermesin, eyleminiz içinde merhamet olsun. 
 
Şiddetler olmayan insan her zaman merhameti seçer. Bunun için şiddet dolu geçmiş bırakılmalıdır . İşte o zaman acımasızlıktan, saygısızlıktan özgürleşilebilir.  Şiddet uygulayan insanı şiddet yerle bir eder. Ama şiddetkar olmayan insan her zaman merhamet ve sevgi  uygular ve onlara güvenir. 
 
Değişim Sanatı sayesinde insan ölümsüz olduğunun farkına varınca şiddetten özgürleşir. Böylece siyasi devrim yerine içsel devrim gerçekleşir .  Merhamet yağmuru içsel devrim gerçekleştiren yeni insana yağmaya başlar. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’li Erbay: 'Göcek Tüneli adeta bir soygun tüneli olmuştur'
CHP’li Erbay: 'Göcek Tüneli adeta bir soygun tüneli olmuştur'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'