Error 520 Ray ID: 4c96c499baf9bf48 • 2019-04-18 12:51:03 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Şirvan Yücel Kıskançlık Kalıplarından Çıkmak
Kıskançlık Kalıplarından Çıkmak
Şirvan Yücel
hgs yükleme kent kart yükleme

Kıskançlık Kalıplarından Çıkmak

İnsanlar bencillik ve aşırı Konrolcülük, kalıplarında oldukları için kıskançlık durumu otomatik devreye giriyor. Bu durumda kişi canlı ve cansız herşeyi kontrol etmeye çalışıyor. En çokta sevdiğimiz kişileri. Yakınlıkta bulunduğunuz insanları kıskanmak onların özgürlüklerini kısıtlamak demektir. Kişilerin hayatlarına saygı duymak, kendimizi gözlemlemek, her şeyin farkına varmak. Durup bir bakmak. Kimseyi suçlamadan, yargılamadan, bütün olumsuz kalıplarından farkına vararak,  dönüştürmek. Özgürlükçü olmak. Hayatı daha rahat ve güzel yaşamamıza neden olur. Dünya Değişim Akademisi Uzmanları bu konuda bize etkili teknik ve bilgiler sunuyor.     

Eğer birey kıskançlığın neden olduğu davranış kalıplarının dışına çıkarsa, kıskançlıktan özgürleşmeye başlar. Çünkü artık eskisi gibi davranmaz yani kıskançlıktan delirmez ve kıskançlığın kontrolünde olmaz. Birey eski davranış kalıplarının dışına çıkınca, kıskançlığı da aşar. İşte kıskançlıktan özgürleşmek bundan ibarettir- kıskançlığı aşmaktır. Artık başka birisinin senden daha fazlasına sahip olması seni etkilemez. Eğer birey sahip olduklarını tekâmül için kullanıyorsa, bunu takdir edersin ve onunla birlikte çalışmak, yürümek ve tekamül etmek istersin. Ama eğer kişi sahip olduklarını bencil isteklerini tatmin etmek veya şov yaparak ilgi çekmek ve başkalarını kıskandırmak için kullanıyorsa bunu umursamazsın ve kıskanmak yerine gülersin. 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?