Error 520 Ray ID: 4cbc6f35ed94c839 • 2019-04-23 02:33:44 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Neval Kütük HIRS VE DEĞİŞİM
HIRS VE DEĞİŞİM
Neval Kütük
hgs yükleme kent kart yükleme

HIRS VE DEĞİŞİM

Hırs, herhangi bir şeye karşı doyumsuz, tutku halini almış, güçlü bir çekimdir. Hırs duygusunun etkisi altında olan insan doyum ve tatmin nedir bilmez.
Hırs, başarıya doğru götürmez aksine hırs etkisinde olan insan hem kendine hem de başkalarına zarar verir. Başkalarıyla iletişim bozuklukları yaşar. O zaman özgüven, sevgi , sadakat, merhamet duygularından mahrum olur. 
Hırslı olmayan insan büyük düşünmeyi,  büyük projeler üretmeyi, büyük hedeflere ulaşmayı dünyasal düzeyde başaramaz ama varoluşsal düzeyde başarır. 
Varoluşsal düzeyde insan varoluş için çalışır  ve o güç tekamül ve varoluştan gelir. O zaman hırs azme dönüşür ve kişi hırsını olumlu yönde kullanır. Dünyasal düzeydeki hırslı insan gücünü ego ve bencillikten alır , o yüzden onun tepkileri ve istekleri de egosaldır.
Hırslı insan ne kadar başarılı olursa olsun elde ettiği başarı sınırlı olur. Tekamül yolundaki hırssız insan da sınırsız başarıya ulaşabilir. Hırslı olmayan da başarılı olabilir. 
Tekamül yolunda var oluş için çabalayan insan olağanüstü başarıya ulaşır. Tekamül yolunda hırs azme dönüşür ve olumlu olarak kullanılabilir.
Dünya Değişim Akademisinde uygulanan Değişim Sanatı sayesinde var oluş düzeyinde çalışan insanüstü insan içindeki tüm negatifleri pozitife dönüştürerek mutluluğun zirvesine ulaşır. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İBB Meclis Başkan Vekili Belli Oldu
İBB Meclis Başkan Vekili Belli Oldu
Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Gündüz: Bu gece uykum gelmedi, uyuyamadım
Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Gündüz: Bu gece uykum gelmedi, uyuyamadım