Error 520 Ray ID: 4ac18cfcad51bdac • 2019-02-20 14:09:23 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Küçük Zeynep yarıyıl tatilinde 'mışıl mışıl uyuyor'

Küçük Zeynep yarıyıl tatilinde 'mışıl mışıl uyuyor'

Kars Yolaçan Cumhuriyet İlkokulunda yarıyıl tatiline girerken karne dağıtan Vali Türker Öksüz'ün "Tatilde ne yapacaksınız" sorusuna "15 gün mışıl mışıl uyuyacağım" cevabını veren 5 yaşındaki Zeynep Gül Akça Salur, tatilini uyuyarak geçiriyor.

Küçük Zeynep yarıyıl tatilinde 'mışıl mışıl uyuyor'

Merkeze bağlı Cumhuriyet köyündeki Yolaçan Cumhuriyet İlkokulunda karne dağıtım törenine katılan Kars Valisi Türker Öksüz ile ana sınıfı öğrencisi 5 yaşındaki Zeynep Gül Akça Salur'un tatil sohbeti gülümsetmişti.

Vali Öksüz karne dağıtım töreninde "Tatilde ne yapacaksın" sorusunu yöneltince minik Salur, "15 gün evde mışıl mışıl uyuyacağım, erken kalkıyorum, annem ne zaman kaldırırsa o zaman kalkıyorum." cevabını vermişti.

Karnesini alan ve yarıyıl tatilinin büyük bölümünü uyuyarak geçiren minik Salur, öğle saatlerinde uyanıp ardından kahvaltısını yapıp oyunlar oynayarak tatilin tadını çıkarıyor.

Evinin neşe kaynağı olan minik Zeynep, AA muhabirine okulların yarıyıl tatiline girdiğini, kendisinin de karnesinin yanı sıra çeşitli hediyeler aldığını söyledi.

"Keyif yapıyorum, mışıl mışıl uyuyabiliyorum"

Yarıyıl tatilini uyuyarak geçirdiğini anlatan Salur, "Tatilde uyuyorum, oyun oynuyorum, film izliyorum. Uyuyup geç kalkmak istiyorum, uyuyunca rahatlıyorum. Annem uyandırınca 'ben uyuyacağım tatildir' diyorum." şeklinde konuştu.

Uyumayı çok sevdiğini belirten ve "Kahvaltımı yaptım tekrar uyuyacağım" diyen minik Salur, "Uykum geliyor ne yapayım. Tatil bitince okula gidince arkadaşlarımla oynayacağım. Okullar açılınca yeterince uyuyamıyorum. Şimdi tatilimi uyuyarak geçiriyorum, keyif yapıyorum, mışıl mışıl uyuyabiliyorum. Büyüyünce de doktor olmak istiyorum herkesi hastalıktan kurtarmak istiyorum." ifadesini kullandı.

"Zeynep uykuyu çok seviyor"

Zeynep Gül Akça Salur'un dedesi Gürbüz Salur yarıyıl tatilinde torunuyla güzel vakit geçirdiklerini anlattı.

Dede Salur, "Zeynep Gül'ün sorunu sabahları geç kalkmak, çok uyuyor, uykuyu çok seviyor, tatili uyuyarak geçiriyor." şeklinde konuştu.

Küçük kızın annesi Yeter Salur ise Zeynep'in tatili uyuyarak geçirdiğini belirterek, "Okula giderken zor uyanıyor, bazen ağlayıp uyanmak istemiyor ama okulunda da başarılı ve dersleri iyi." dedi. 

Zeynep Gül Akça Salur yarıyıl tatili Kars Valisi Türker Öksüz Yolaçan Cumhuriyet İlkokulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ensar Aytekin beyaz et üreticilerinin sorunlarını meclise taşıdı
Ensar Aytekin beyaz et üreticilerinin sorunlarını meclise taşıdı
Kadıköy'ün Başarılı İsmi Yeniden Listede
Kadıköy'ün Başarılı İsmi Yeniden Listede