Error 520 Ray ID: 4cc524819ed59ca7 • 2019-04-24 03:55:36 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Kuruçeşme’de çaylar CHP'li Hürriyet’ten

Kuruçeşme’de çaylar CHP'li Hürriyet’ten

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet ve beraberindeki partilileri önceki sabah saatlerinde Kuruçeşme’de fabrika servisi bekleyen işçilere kek ve çay dağıtarak hayırlı işler diledi.

Kuruçeşme’de çaylar CHP'li Hürriyet’ten

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İzmit ilçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Akbulut ve belediye meclis üyesi adayları Kuruçeşme’de duraklarda işçi servisi bekleyen işçi ve öğrencilere çay ve kek ikramında bulundu.

 HERYERDE HÜRRİYET

Uzun zamandan beri İzmit’in çeşitli caddelerinde, otobüs duraklarında çay ikramında bulunan İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet, daha önce de Bekirdere, Tavşantepe, Şirinevler, Mehmet Ali Paşa gibi işçilerin yoğunlukta olduğu bölgelerde emekçilerle buluşmuştu. Önceki sabah da Kuruçeşme’nin işçi duraklarında işçileri şaşırtan Hürriyet, hem kek ve çay ikramında bulundu hem de işçilere hayırlı işler diledi.

 

CHP Fatma Kaplan Hürriyet İzmit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan