Kuşadası'nda 'Nutuk' Coşkusu

Kuşadası'nda 'Nutuk' Coşkusu

Kuşadası'nda Ulu Önder Atatürk'ün ölümsüz eseri 'Nutuk', İzmir Marşı eşliğinde, büyük bir coşku ve katılımla dağıtıldı.

Kuşadası'nda 'Nutuk' Coşkusu
Haberin galerisi için tıklayın!

Kuşadası Belediyesi'nin 18 Mart Çanakkale Deniz Savaşları zaferi ve Çanakkale Şehitlerini anma proğramı kapsamında 5 bin adet Nutuk dağıttı.

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ve eşi Nil Kayalı, CHP İlçe Başkanı Nail Özazman, CHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Köse, CHP Gençlik Kolları Başkanı Asya Alp, Belediye Başkan Yrd. Muzaffer Eryiğit, Belediye Meclis Üyeleri Hakan Turan, Zekeriya Tünk, Ferah Sürekçi, Fevziye Tekeroğlu, Filiz Üyücü, İlçe Başkan Yardımcıları, Parti Üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı etkinlikte Çanakkale şehitleri anıldı ve Çanakkale zaferi kutlandı.Belediye Başkanı Özer Kayalı'ya yoğun ilği vardı.

 

Kayalı'nın bizzat dağıttığı ve isteyenlere imzaladığı 5 bin adet Nutuk yetmedi. Yoğun katılım nedeniyle dağıtılmak üzere hazırlanan kitaplar tükendi. Vatandaşların yoğun katılımının olduğu etkinlikde anayasa değişikliği referandumuna ilişkin kanaatlerini belirtmek için CHP İlçe Yönetimi, Gençlik ve Kadın kolları ve vatandaşlardan oluşan insan zincirinden Hayır yazıldı. 

 

 

 

 

CHP Kuşadası Belediyesi Özer Kayalı Nutuk Hayır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Cumhurbaşkanımızın buna cevap verip...″
“Cumhurbaşkanımızın buna cevap verip...″
YÖKDİL sınavı için başvurular 30 Mayıs’ta başlıyor
YÖKDİL sınavı için başvurular 30 Mayıs’ta başlıyor
balıkesir escort