Error 520 Ray ID: 4ca70fd6f8ccc77b • 2019-04-20 12:18:37 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Lokma dağıtan Hürriyet’e yoğun ilgi

Lokma dağıtan Hürriyet’e yoğun ilgi

Miraç Kandili sebebiyle Yürüyüş Yolu’nda lokma dağıtan Fatma Kaplan Hürriyet’e vatandaşların ilgisi yoğun oldu

Lokma dağıtan Hürriyet’e yoğun ilgi

İzmit Belediye Başkanlığı’nı kazanan Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP İzmit ilçe Başkanlığı dün akşam Yürüyüş Yolu, Mehmet Ali Paşa Üç Yol, Alikahya ve Yeşilova’da Miraç Kandili sebebiyle vatandaşlara lokma dağıttı.  Vatandaşların yoğun ilgisinin olduğu Hürriyet, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

KANDİLLERİNİ KUTLADI

İzmit Belediyesi’ni 15 sene sonra CHP’ye geri döndüren ve Leyla Atakan’dan sonra İzmit’in ikinci Belediye Başkanı olarak tarihe geçen Fatma Kaplan Hürriyet, dün akşam Yürüyüş Yolu’nda lokma vatandaşlara Miraç Kandili sebebiyle lokma dağıttı. Hürriyet’e lokma dağıtım esnasında CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, İzmit ilçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Karabulut, Belediye meclisi üyeleri ve parti yöneticileri de eşlik etti.

FOTOĞRAF ÇEKİLEBİLMEK İÇİN SIRAYA GİRDİLER

Partilileriyle birlikte Yürüyüş Yolu üzerinde vatandaşlara lokma dağıtımı yapan Hürriyet bir süre sonra vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlar, Hürriyet ile fotoğraf çekilebilmek için sıraya girdi. Hürriyet’in yanı sıra belediye meclis üyeleri de Alikahya, Üç Yol ve Yeşilova’da vatandaşlara lokma dağıtımında bulundu. 

İzmit Belediye Leyla Atakan Fatma Kaplan Hürriyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'9 günlük tatil haberi doping havasında oldu'
'9 günlük tatil haberi doping havasında oldu'
19 Mayıs 1919'un 100'üncü yılına özel logo
19 Mayıs 1919'un 100'üncü yılına özel logo