Error 520 Ray ID: 4cc522353891c793 • 2019-04-24 03:54:02 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

'Nasıl Kazandılar, Niçin Kaybettiler’

'Nasıl Kazandılar, Niçin Kaybettiler’

Nasıl Kazandılar, Niçin Kaybettiler’ başlıklı panelde, seçim sonuçlarına ilişkin önemli tespitler yapıldı.

'Nasıl Kazandılar, Niçin Kaybettiler’

Nasıl Kazandılar, Niçin Kaybettiler’ başlıklı panelde, seçim sonuçlarına ilişkin önemli tespitler yapıldı.

Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV), Türkiye Sosyal Ekonomik Siyasal Araştırmalar Vakfı, Friedrich Ebert Stiftung, Momentum Gençlik Ağı Derneği ve Küresel Düşünce Enstitüsü katılımıyla Beyoğlu’nda “Nasıl Kazandılar, Niçin Kaybettiler?” başlıklı bir panel düzenlendi.

Panelde KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Siyasal İletişim Uzmanı Dr. Gülfem Saydan Sanver ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emre Erdoğan konuşmacı olarak yer aldı.

‘KUTUPLAR ARASI GEÇİŞ İMKANSIZ’

Doç. Dr. Emre Erdoğan, “Türkiye’de siyasal kutuplaşma o kadar keskin ki, kutuplar arası geçiş neredeyse imkânsız. Bunun çeşitli sebepleri olmakla birlikte ekonomi çok belirleyici olamayabiliyor” dedi.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre “Bununla birlikte kutup içinde değişkenlik olabiliyor” diyen Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Büyükşehirlerde HDP seçmeninin oyu ile CHP kazanırken, ekonominin gidişatından rahatsız olan fakat ittifak içinden kopamayan seçmen de ya sandığa gitmedi ya da MHP’ye oy verdi.”

KONDA: BEKA SÖYLEMİ, KÜSKÜN SEÇMENİ DE SANDIĞA GÖTÜRDÜ

Seçmen davranışları hakkında değerlendirmeler yapan kamuoyu araştırma şirketi KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır ise, seçim süresince AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve ittifak ortağı MHP lideri Devlet Bahçe'nin oy rantı için kullandığı "beka" söylemine ilişkin tespitler yaptı.

“İktidarın itme kuvveti muhalefetin AKP karşıtlığında güç toplamasını sağladı" diyen Ağırdır, "Beka söylemi küskün seçmeni de sandığa götürdü" diye ekledi. 3 farklı siyasi davranış biçimi olduğunu belirten Ağırdır, "Bunu anlamak ve ortak bir gelecek inşa etmek gerekiyor” şeklinde vurgu yaptı.

SAYDAN: KAMPANYA, SEÇMENİ DAHİL EDERSENİZ BÜYÜR

Siyasal iletişim ve kampanya süreçleri hakkında konuşan Dr. Gülfem Saydan Sanver ise, “Görüyoruz ki saha çalışmaları çok önemli, kampanya seçmeni dahil ettiğiniz ölçüde büyüyor. Sosyal medya ne kadar ilerlemiş olsa da hâlâ arkadaştan alınan haber en etkili haber” sözleri ile kampanya sürecinin önemini belirtti.

 Gerçek Gündem

SODEV Dr. Emre Erdoğan Dr. Gülfem Saydan Sanver MHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan