Error 520 Ray ID: 4ab058281f16bdb1 • 2019-02-18 12:02:22 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Nihat ve Oktay’dan Fikret Orman’a tepki

Nihat ve Oktay’dan Fikret Orman’a tepki

Beşiktaş'ın eski yıldızı Nihat Kahveci, kendisi için 'Nihat bizden tefeci gibi para aldı'' diyen Başkan Fikret Orman'a attığı mesajları sosyal medya hesabından paylaştı.

Nihat ve Oktay’dan Fikret Orman’a tepki

Beşiktaş’ın eski oyuncularından Nihat Kahveci, sosyal medya hesabı üzerinden siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman’a attığı bir mesajı paylaştı. Bu mesaj kısa sürede sosyal medyada ilgi görürken, Beşiktaş’ın eski oyuncularından Oktay Derelioğlu de kısa bir açıklamada bulundu.

Nihat Kahveci, Fikret Orman’a kendisi için söylediği ”Nihat Kahveci bizden tefeci gibi para aldı” sözleriyle ilgili gönderdiği mesajında ”Cevap atamadı diyelim gerçek Beşiktaşk’lılar .. İki sezon şampiyonluk, Şampiyonlar Ligi gruptan çıkma büyük başarı tebrikler. Aşk BeşiktAşk, her zaman ama tefeci Nihat olmadı iyi geceler” ifadelerini kullandı.

İşte Nihat Kahveci’nin Fikret Orman’a gönderdiği mesajı…

OKTAY DERELİOĞLU’NDAN DA BİR YORUM GELDİ

Oktay Derelioğlu da bu paylaşımla ilgili kısa bir yorumda bulundu ve Fikret Orman’a yüklendi. Derelioğlu bu paylaşımın altına yaptığı yorumda ”Fikret Orman açıp küfür eder anca Nihat’ım! Bakalım bekliyorum, varsa yüreğin yüzüme et diye beni de engelledi! Beşiktaş’ın sahibi sanıyor kendini. Ancak sosyal medyada belden aşağı vurarak algı yapıyor. Kimseden de korkumuz yok, bunu da sahte hesaplar ve kişiler bilsin’ Beşiktaş’ın tek sahibi vardır, o da taraftar” ifadelerini kullandı.

beşiktaş fikret orman nihat kahveci tefeci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Akın: 'Balıkesirli genç iş adamlarımızın enerjisi çok yüksek'
CHP'li Akın: 'Balıkesirli genç iş adamlarımızın enerjisi çok yüksek'