Error 520 Ray ID: 48926cc3851cc777 • 2018-12-14 17:35:04 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Nilüfer Belediyesi “Tiyatro”ya Emek Ödülü
Advert

Nilüfer Belediyesi “Tiyatro”ya Emek Ödülü

Nilüfer Belediyesi “Tiyatro”, Yeni Tiyatro Dergisi tarafından düzenlenen 5. Emek ve Başarı Ödülleri’nde “Emek Ödülü”ne değer görüldü.

Nilüfer Belediyesi “Tiyatro”ya  Emek Ödülü

Engin Alkan’ın Genel Sanat Yönetmenliği’nde artık Nilüfer Belediyesi Kent Tiyatrosu adı ile hayatını sürdürecek olan Nilüfer Belediyesi “Tiyatro”,  Yeni Tiyatro Dergisi tarafından bu yıl beşinci kez verilen Emek ve Başarı Ödülleri’nde “Emek Ödülü”ne layık görüldü.

1 Onur Ödülü, 7 Emek Ödülü, 8 Özel Ödül ve 22 Başarı Ödülü olmak üzere toplam 38 ödülün sahiplerini bulduğu 5. Emek ve Başarı Ödülleri töreni, Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat Merkezi’nde düzenlendi. Nilüfer Belediyesi “Tiyatro”’ya, Türk tiyatrosuna ulusal ve uluslararası düzeyde yaptığı katkılar nedeniyle verilen ödülü Genel Sanat Yönetmeni Engin Alkan aldı.

Sanat dünyasından çok sayıda ismin katıldığı törende konuşan Engin Alkan, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e teşekkür etti. Alkan, "Nilüfer Belediyesi Tiyatro olarak aranızda bulunuyor olmamız, bu ülkede siyasetçilerin ve yerel yönetimlerin iyi şeyler de yapabildiklerinin kanıtıdır" diyerek ödülü tüm tiyatro çalışanları adına aldığını belirtti. Konuşmasında Nilüfer Belediyesi "Tiyatro" nun, Şehir Tiyatrosu olarak yeni bir kurumsal yapıya kavuştuğunu da belirten Engin Alkan, kurumun önümüzdeki süreçte Nilüfer Belediyesi Kent Tiyatrosu olarak çalışmalarını sürdüreceğini söyledi. 

Nilüfer Belediyesi Tiyatro Emek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP İl Yönetimine Genç İsim
CHP İl Yönetimine Genç İsim
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor