Error 520 Ray ID: 44e04e612398728f • 2018-08-21 21:48:50 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Sağlık çalışanları iş bıraktı

Sağlık çalışanları iş bıraktı

Adana'da sahipleri aynı olan 2 tıp merkezinde maaşlarını 2.5 aydır alamadıklarını öne süren yaklaşık 100 sağlık çalışanı iş bıraktı.

Sağlık çalışanları iş bıraktı

Seyhan ilçesindeki Meydan Mahallesi ve Onur Mahallesi’nde, sahipleri aynı olan 2 tıp merkezinde çalışan yaklaşık 100 sağlık personeli, 2.5 aydır maaşlarını alamadıklarını ve geçen yıldan da alacaklı olduklarını söyledi. İsmini belirtmek istemeyen bir sağlık çalışanı, tıp merkezlerinin sahibi hissedarın arasındaki problem nedeniyle işlerin yolunda gitmediğini ve yöneticilerin İl Sağlık Müdürlüğü’ne dilekçe vererek işletmeleri tadilattaymış gibi gösterdiğini ancak herhangi bir tadilat yapılmadığını öne sürdü.

Bilge Yılmaztürk ise 2016 yılından 5 aylık maaş alacaklı olduğunu, son 2.5 aydır da maaşını alamadığını vurgulayarak, “Şu an hiç muhatap bulamıyoruz. Otorite boşluğu var. Sesimizi duyurabileceğimiz merci yok. Hakkımızı, emeğimizin karşılığını istiyoruz. Çocuklarımız evde mağdur. Sigortamız devam ediyor ama paramızı alamıyoruz. Herkes evine ekmek götüremez, çocuklarının cebine harçlık koyamaz hale geldi. Kirasını ödeyemeyen arkadaşlarımız var” şeklinde konuştu.

Abdullah Bulut isimli çalışan da yetkili tüm mercilere şikayette bulunduklarını ancak kimsenin gelip denetleme yapmadığını ileri sürdü. Bulut, “Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum. Her şeye el atıyor, düzeltiyor. Bizim durumumuza da lütfen el atsın. Tüm yasalar işverenlerin işine mi yarıyor? İşçinin tarafında bir şey yok mu? Dolmuş parası verip her gün buraya geliyoruz ama maaş alamıyoruz” ifadelerini kullandı.

İşi bıraktılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim