Error 520 Ray ID: 4ab276f2f91bbf7a • 2019-02-18 18:12:54 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

‘Sancaktepe Belediyesinden Akp Kadın Kolları Başkanına Büyük Kıyak’

‘Sancaktepe Belediyesinden Akp Kadın Kolları Başkanına Büyük Kıyak’

İstanbul AKP'li Sancaktepe Belediyesi, İlçenin AKP Kadın kolları başkanı S.A'ya ait arsayı başka bir arsayla jet hızıyla trampa etti. 2009’dan bu yana vatandaşın trampa teklifini reddeden AKP’li Belediye neden AKP kadın kolları başkanı S.A’nın talebini jet hızıyla onayladı

‘Sancaktepe Belediyesinden Akp Kadın Kolları Başkanına Büyük Kıyak’

İstanbul'da AKP'li Sancaktepe Belediyesi, ilçenin AKP kadın kolları başkanı S.A'ya ait arsayı başka bir arsayla trampa etti. CHP'li Belediye meclis üyesi Sinan Doğan, '2009'dan beri belediyemizden trampa talebinde bulunan kaç yurttaşın isteği karşılanmıştır, AKP kadın kolları başkanına sağlanan bu avantajın nedeni açıklanmalıdır' dedi.

Sancaktepe Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, ilçe belediye meclisine bir arsa trampa teklifi getirdi. Hukuk ve Tarifeler Komisyonu'nun incelemesi sonucu, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nden 1961 ve 1982 anayasasına, vatandaş ile kamu arasındaki güven ilişkisine ve hukuk devletinin belirlilik ilkesine kadar her açıdan değerlendirilen teklifin "hukuka uygun" olduğuna karar verildi. Komisyon kararı uyarınca Sancaktepe Belediye Meclisi'nde yapılan oylamada trampa teklifi CHP'li üyelerin ret, AKP'li üyelerin kabul oylarıyla meclisten geçti.

Chp'li Doğan: ‘ Jet Hızıyla Trampanın Nedeni Nedir?’

Sancaktepe Belediyesi'nin CHP'li Belediye meclis üyesi Sinan Doğan Omedyam’a yaptığı açıklamada şunları söyledi:  

"Şimdi soru şudur: 9 Mart 2018 tarihinde 24044 sayılı dilekçeyle verilen trampa teklifi, jet hızıyla 20 gün sonra belediye encümeninin 364 sayılı kararıyla kabul ediliyor ve meclise sevk ediliyor. 9 Mayıs 2018 tarihinde belediye meclisinde AKP oyları ile oy çokluğuyla kabul edilen yani iki ay gibi kısa sürede jet hızıyla trampa yapılan bu arsa kime ait? AKP kadın kolları başkanı S.A'ya ait. Komisyon Başkanı, aynı zamanda AKP grup Başkan vekili olan Yunus Ustahabipoğlu'nun, “Önüme 30 defa gelse, 30 değil 60 defa imzalarım” dediği trampa S.A'ya ait. Acaba bu komisyon başkanı Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi, 1961 ve 1982 anayasası, vatandaş ile kamu arasındaki güven ilişkisi ve hukuk devletinin belirlilik ilkesini göz önünde bulundurup 2009’dan bu yana belediyemizden trampa talebinde bulunanlara ne karar vermiştir?  Kaç tanesi reddedilmiş, kaç tanesi bu kadar hızlı sürede gerçekleşmiştir. Neden Ak parti kadın kolları başkanı S.A hanımın ki jet hızıyla onaylanıyorda, vatandaşın ki reddediliyor. Bu soruların yanıtlarını bekliyoruz."

 

 

İstanbul AKP Sancaktepe Belediyesi trampa Sinan Doğan AKP Kadın kolları başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’li Erbay: 'Göcek Tüneli adeta bir soygun tüneli olmuştur'
CHP’li Erbay: 'Göcek Tüneli adeta bir soygun tüneli olmuştur'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'