Error 520 Ray ID: 4ca452927e62c783 • 2019-04-20 04:19:53 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Sandal'dan saldırı açıklaması: Gücünüz yetiyorsa gönüllerden de silin!

Sandal'dan saldırı açıklaması: Gücünüz yetiyorsa gönüllerden de silin!

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, buna karşın son günlerde CHP’ye yönelik saldırılarının dozunun arttıığını söyledi.

Sandal'dan saldırı açıklaması: Gücünüz yetiyorsa gönüllerden de silin!

Bayraklı’da kimseyi ayırmadan toplumun tamamını kucaklayan demokratik bir seçim çalışması sürdürdüklerini belirten CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, buna karşın son günlerde CHP’ye yönelik saldırılarının dozunun arttıığını söyledi. 

CHP'Lİ GENÇLERE DEMİR SOPALI SALDIRI 

Sandal, CHP’li 3-4 gencin demir sopalarla dövüldüğünü, seçim bürolarının kurşunlandığını ve son olarak da hemen her gün afişlerinin yırtılıp karalandığını ve üzerine başka bir adayın afişlerinin yapıştırıldığını belirtti. 

Sandal “Afişlerimizi yırtsan da, duvarlardan indirsen de sen de çok iyi biliyorsun ki biz Bayraklı’da tüm yurttaşlarımızın gönlüne yazıldık. Gücünüz yetiyorsa gelin bizi yurttaşlarımızın gönlünden silin. Siyasi rakiplerimize de buradan sesleniyorum. Saldırıları kınayacağınıza 2 AKP’li meclis üyeniz ve gençlik kolları başkanınızla birlikte 30 adamla çevirdiğiniz gençlerimizden özür dileyin. Onur budur, şahsiyet budur” dedi.

GÜCÜNÜZ YETİYORSA HALKIN GÖNLÜNDEN DE SİLİN

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, Çay mahallesinde pazarcı esnafıyla kahvaltıda buluştu, Çiçek mahallesi ve Soğukkuyu seçim ofislerini hizmete açtı, Bayraklı ve Alpaslan’da esnafla buluştu. Bayraklı esnafının düzenlediği eğlencede horon tepen ve halay çeken Sandal ayrıca Mehmet Ekin ve Seran Gül çiftinin nişan törenine katıldı.

Seçim ofislerinin açılış töreninde konuşan Sandal, son günlerde Bayraklı’da CHP’ye yönelik saldırılara değinerek şunları söyledi:

“Bayraklı’da demokratik bir ortamda seçim kampanyamızı sürdürmeye çalışıyoruz. Çok güzel bir kardeşlik ortamı yakaladık. Aslına bakılırsa biz seçimi kazanalı çok oldu. Artık seçimi kazanma değil, tarihi fark atma peşindeyiz. Rakip siyasi bloğun oy oranını Bayraklı’da yüzde 30’ların da altına düşüreceğiz. Ama birileri, bu durumdan belli ki çok rahatsız. Her gün billboardlarımızı kesiyorlar, üzerlerini boyuyorlar. Afişlerimizin üzerine başka afişler yapıştırıyorlar. Gençlerimizin önünü çeviriyorlar. Demir sopalarla dövüyorlar. Aralarında 2 AKP meclis üyesi ve bir gençlik kolları başkanın da yer aldığı 30 kişi 4 çocuğumuzu yumrukluyor, darp ediyor. Sonra bir arkadaş da büromuzu kurşunluyor. Açıklama yapıyor beyler. Kurşunlama olayı siyasi bir olay değil. Ne güzel itiraf değil mi. Sen öbürüne cevap ver öbürüne. Bu kentin ortasındaki vandallığa yanıt ver. İstiyorlar ki biz de aynı şekilde cevap verelim. Biz sizden korkar mıyız hiç! Feriştahınız gelse bir adım geri atmayız. Ama biz sizin çizdiğiniz senaryonun sonucunu size armağan etmeyeceğiz. Çatışmayacağız, kavga etmeyeceğiz. Adalet ve Kalkınma Partili yurttaşlarımıza da MHP’li yurttaşlarımıza da yaptığımız ziyaretleri sürdüreceğiz. Hiçbir ayrım gözetmeden tüm yurttaşlarımızı kucaklayacağız. Size en güzel yanıtı Bayraklı halkı sandıkta verecek. Sen bizden bir yanıt istiyorsan biz senin yönteminle değil, sana sandıkta en iyi dersi bu millet verecek”

Gerçek Gündem

CHP AKP Mehmet Ekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı