Error 520 Ray ID: 4cc47690fe83c77b • 2019-04-24 01:56:52 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Sezer'in günlüğü duygulandırdı

Sezer'in günlüğü duygulandırdı

Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeniyle fotoğraf sanatçısı Hakan Tokuç’un; spina bifida hastası Sezer Yaşar'ın hayata bakışını anlatmak amacıyla 3 yıl boyunca çektiği fotoğraflarından oluşan “Sezer’in Günlüğü” isimli sunumu duygu dolu anlar yaşattı.

Sezer'in günlüğü duygulandırdı

Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeniyle Hakan Tokuç’un, Leyla Emektar ile birlikte 3 yıl boyunca çektiği fotoğraflardan oluşan; spina bifida hastası Sezer Yaşar'ın yaşamını anlattığı sunum gerçekleştirildi. Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerin ve ailelerin katıldığı etkinlikte konuşan Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, Edirne Belediyesi olarak engelsiz bir kent dizayn etmek için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Bundan 20-25 yıl önce şehirde tekerlekli sandalye ile dolaşmanın pek mümkün olmadığını belirten Tanrıkulu, “Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın engelli vatandaşların daha iyi imkanlarda yaşaması için çok büyük desteği var. Bizlerin Engelsiz Kent yaratma hedefimiz var. Edirne’mizde şuanda 6 tane akülü engelli aracı şarj istasyonu var. Engelliler ile ilgili birçok çalışma gerçekleştiriyoruz. Hayatı birlikte paylaşmalıyız. Bugün 2 Nisan. Ama engelliler bizim için sadece 1 gün olmadı; 12 ay 7 gün 24 saat bizler engelli vatandaşlarımız için neler yapabileceğimizi planlıyoruz. Engelsiz Yaşam Merkezi’ni hizmete açarak en büyük hayallerimizden birini de gerçekleştirmiş olduk. Bir öğrenci ile başladığımız bu merkezde şu anda 97 kayıtlı öğrencimiz var. Bu merkezde eğitim gören öğrencilerimizin sosyal hayata daha iyi uyum sağlamalarını ve burada iyi vakit geçirmelerini hedefliyoruz. Bizim bütün gayemiz bu” diye konuştu.

                Daha sonra söz alan fotoğraf sanatçısı Hakan Tokuç; spina bifida hastası Sezer Yaşar'ın yaşamına 3 yıl boyunca dahil olduğunu ve Sezer Yaşar’ın yaşamının her anını fotoğrafladığını söyledi. Sezer Yaşar’ın annesine çocuğunun spina bifida hastası olarak doğacağını söylemelerine rağmen annesinin onun yaşamına son vermek istemediğini belirten Tokuç, “Annesi  ona sevgi ile bakar. Sezer bir gün okula gitmek ister. Annesi kabul eder. Sezer’i annesi her gün okula sırtında taşır. Annesinde bel fıtığı oluşması üzerine baba devreye gider. ‘Oğlum madem bu kadar çok okula gitmek istiyor. O zaman her gün ben okula ben götüreceğim’ der.   Sezer'in okuması ve hayatta mutlu olması için işini bırakıp, okulunda çalışmayı kabul eder. Bu bir sosyal sorumluluk projesiydi. Sezer’in hayata bakışını; yaşam azmini gözler önüne sermek istedik” dedi.

                Tokuç, daha sonra “Sezer’in Günlüğü” isimli sunumu katılımcılara izletti. Sezer Yaşar’ın hayatı; yaşama azmi ise katılanlara duygu dolu anlar yaşattı.

Sezer’in Günlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan