Error 520 Ray ID: 4c9ac3dc3e5ac835 • 2019-04-19 00:29:36 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Solaklar ve Eseler Fatma Kaplan Hürriyet diyor

Solaklar ve Eseler Fatma Kaplan Hürriyet diyor

CHP izmit belediyesi Meclis üyesi adayları, Pınar Atabay ve Selin Hazer ile birlikte Solaklar ve Eseler köyünü ziyaret et

Solaklar ve Eseler Fatma Kaplan Hürriyet diyor
CHP izmit belediyesi Meclis üyesi adayları, Pınar Atabay ve Selin Hazer ile birlikte Solaklar ve Eseler köyünü ziyaret ettiler. 
 
 
“Ziraat mühendisi Pınar Atabay Projeleri Tek tek anlattı”
 
Ziraat mühendisi, ve Meclis üyesi adayı Pınar Atabay, İzmit köylüsünün yaşam kalitesini Avrupa standartlarına ulaştırmak için köylerimizi kalkındıracağız. 
İzmit'te Çınar satış noktaları ve Çınar Sanal Market oluşturarak kentimizin kendi öz kaynaklarını kullanması bakımından önemli bir girişimdir. Köylümüzün süt, salça, reçel, pekmez, meyve- sebze gibi organik ürünlerini kent içinde kurulacak izmit’imizin simgesi “Çınar satış “ noktalarında piyasaya sunacağız dedi. 
 
“Her köyümüze Ziraat mühendisi ve Veteriner tahsis desteği vereceğiz”
 
Atabay ayrıca Köylülere semt pazarlarına ürün getirmesi için ulaşım desteği sağlayacağız. Her köyümüze ziraat mühendisi ve veteriner tahsis desteği vereceğiz. Ayrıca Halk süt projemizi hayata geçirip, Köylüden günlük olarak alınan sütü İzmit’lilere taze günlük pastörize süt olarak ulaştıracağız. Ayrıca İzmit Köylülerini tarım ve süt kooperatifleri kurmaları için destekleyeceğiz. Hafta sonları köylerde pazar alışverişi etkinlikleri düzenlenecek ve ulaşım hizmetleri Belediyemiz tarafından organize edilecek. Her köy için festivaller düzenleyeceğiz dedi. 
 
“Köylerimizde yaşayan anneler çocuklarının eğitimi için para ödemeyecekler”
 
Hazer, Köylerimizde yer alan Belediye Hizmet Birimlerindeki çok amaçlı salonları eğitim kurslarının yanı sıra sinema, tiyatro, söyleşiler gibi kültürel faaliyetler için kullanacağız. Burada hem gençlerimiz hemde kadınlarımız eğitim alacaklar. Mahallelere yapacağımız kreşleri, köylerimizede yapacağız. Anneler çocuklarının eğitimleri için ücret ödemek zorunda kalmayacaklar dedi. 
 
Hazer, daha sonra Köylerimizdeki en büyük problem sağlık ocaklarının yetersiz olması olduğunu söyleyen Hazer bu problemi de ambulans koyarak Uzak köyler öncelikli olmak üzere 7/24 saat ambulans hizmeti sunacağız dedi. 
 
Ve daha nice güzel projeler için, sizler Millet ittifakımızın ortak İzmit adayı Fatma hanıma destek verip Başkan yaptığınızda bu saydığımız halkçı projelerimizi, adayımız yapacaktır diyerek projeleri anlattı.
chp tbmm milletvekili fatma kaplan hürriyet pınat atabay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?