Error 520 Ray ID: 4cb002c8cc279cbf • 2019-04-21 14:22:34 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Son anket: AKP oy kaybediyor, MHP tabanı ittifaka tepkili

Son anket: AKP oy kaybediyor, MHP tabanı ittifaka tepkili

PİAR Kamuoyu Araştırma tarafından yapılan son anket sonuçlarında dikkat çeken sonuçlar yer aldı.

Son anket: AKP oy kaybediyor, MHP tabanı ittifaka tepkili

GERÇEK GÜNDEM - PİAR Kamuoyu Araştırma Merkezi Müdürü Kadir Atalay, Ayşenur Arslan tarafından hazırlanıp sunulan Medya Mahallesi programında aktardı.

13-19 Ocak tarihleri arasında 26 ilde 9 bin kişi ile yapılan anketin sonuçlarına yer veren PİAR Müdürü Kadir Atalay dikkat çeken tespitlerde bulundu.

"MHP'nin yarısı AK Parti adayına oy vermeyecek"

Atalay yaptıkları araştırmada CHP ve İYİ Parti arasındaki iş birliğinin mayasının tuttuğunu, tabandan destek aldığını gördüklerini belirtti. Kadir Atalay, saray ittifakı için ise "Biz bunu ittifaklara sadakat ölçümü olarak değerlendirdik. AK Parti tarafından bakıldığı zaman yüksek oranda bir sadakat görülürken, MHP'nin yarısının AK Parti'ye oy vermeyeceğini gördük" tespitini aktardı. 

AKP'de yüzde 8'lik oy kaybı

Atalay araştırmada Türkiye'nin en önemli sorununun ekonominin yüzde 34,5 ile birinci sırada iken işsizlik ve Suriyeliler'in önüne çıktığını aktardı.

Berkin Elvan yargılaması üzerinden adalet tartışmalarını gündeme taşıyan Ayşenur Arslan, Atalay'a "Türkiye bunu önemsiyor mu?" diye sordu. Atalay bu soruya hayli iddialı bir yanıt verdi.

Atalay "Bunlar seçmenin umurunda olduğu için iktidarın yakın zamanda daha büyük bir zayıflama içine gireceğini düşünüyoruz. Şu anda zaten 24 Haziran seçimlerine oranla 8-10 puanlık bir düşüş var." iddiasında bulundu. Atalay Cumhur İttifakı'nda da bir düşüşün olduğunu belirtti. Cumhur İTtifakı'ndan kaçan oyların Millet İttifakı partilerine geçtiğini öne süren Atalay yerel seçimlerin iktidar değişikliğinin de bir adımı olacağını öne sürdü.

Program Halk TV ekranlarında devam ediyor. 

MHP AK Parti PİAR Kadir Atalay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi