Error 520 Ray ID: 4cac85c9ed739cb9 • 2019-04-21 04:12:57 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

SON DAKİKA: Kılıçdaroğlu'ndan çok sert Trump tepkisi!

SON DAKİKA: Kılıçdaroğlu'ndan çok sert Trump tepkisi!

Kılıçdaroğlu'nun Trump'ın tehditine yanıt verdi.

SON DAKİKA: Kılıçdaroğlu'ndan çok sert Trump tepkisi!

GERÇEK GÜNDEM- Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

"Trump attığı tweette şöyle diyor; Türkiye'yi ekonomik olarak mahvederiz. Bekledim ki en sert tepki iktidardan gelsin ama gelmedi. Buradan açık söylüyorum bir sokak kabadayısının diliydi Türkiye Cumhuriyeti'ni hiç kimse tehdit edemez.

Hiç kimse şunu unutmasın, T.C devleti egemen güçlerin lütfuyla kurulan bir devlet değildir, T.C'nin temelinde acı vardır, gözyaşı vardır, milyonlarca şehit vardır. Bizler niye bunu söylüyoruz? Çünkü, bu ülkeyi egemen güçlerden korumak için, egemen güçlere teslim olmamak için bir kuvayı milliye vardı.

Bizler onların torunlarıyız. Onlar daha sonra CHP'yi kurdular. CHP'li olmak kolay değildir. CHP'li olmak egemen güçlere karşı inatla, kararlılıkla mücadele etmek demektir.

CHP savaş meydanlarında kurulan bir partidir. Batının egemen güçleri iktidarı tehdit ediyor, yola getirmek istiyor. Geldiğimiz noktayı görüyor musunuz? Şunu kimse unutmasın; en rahat yönetilen kişiler egemen güçler tarafından teslim alınan kişilerdir.

16 yıl ülkeyi yönetir, 16 yıl sonunda ülkeyi tefecilere teslim ederseniz, borca muhtaç hale getirirseniz, onlar gelirler sizden ensenize vurup ağzınızdaki lokmayı alırlar, sizler sesinizi çıkaramazsınız.

Bizler bu ülkenin sessiz çoğunluğu, asla ve asla egemen güçlere teslim olmayacağız. Teslim olmak bizim ahlakımızda, inancımızda, karakterimizde yoktur.

Türkiye T.C CHP Trump
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj