Error 520 Ray ID: 44e3b34553389c05 • 2018-08-22 07:42:00 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Sonunda biri Tesla’yı eleştirdi!

Sonunda biri Tesla’yı eleştirdi!

Tesla'ya ağır eleştirilen getiren General Motos'un eski başkan yardımcısı Bob Lutz, "Tesla çok para harcıyor bu şirketi 2019'u göremeyecek" açıklamasında bulundu.

Sonunda biri Tesla’yı eleştirdi!

Tesla yeni elektrikli TIR’ı ve Roadster’ı ile dünya gündemine damgasını vururken insanların büyük bir bölümü Elon Musk’ı otomobil endüstrisinin Steve Jobs’ı olarak kabul etmeye başladı. Musk’a övgüler üst düzeyde olurken iş yapış modelini eleştiren insanlara rastlamak pek mümkün değil.

Fakat Musk’a yönelik eleştiriler de yok değil. CNBC’de yayımlanan Power Lunch isimli programa katılan General Motors’un eski başkan yardımcısı Bob Lutz, “Tesla böyle devam ederse 2019 yılını asla göremeyecek” açıklamasını yaptı.

Lutz Tesla’yı otomobil üretimine çok fazla masraf yapmakla eleştirdi. Ünlü iş adamı, “Herkes gibi onlar da lithium bateri kullanıyorlar. Gizli bir sosları yok. Bu şirket iş yapamayacak. Böyle giderlerse 2019’u göremezler” diye konuştu.

‘KİMSE ONLARA PARA VERMEYECEK’

Tesla’nın yeni bir sermaye artımı ile para toparlayamayacağını anlatan Lutz, “Parayı çok savuruyorlar artık kimse onlara para vermeyecek” diye konuştu.

İnsanların Elon Musk’ı taparcasına sevdiğini anlatan Lutz, “Musk’ı eleştirdiğim için insanlar bana kızıyorlar. Onun dünyayı kurtarmak istediğini söylüyorlar. Bence Musk sürekli orataya fikir atan biri. Bir gün Mars’a gideceğim diyor, bir gün hızlı tünel diyor bir gün arabalardan söz ediyor. Odaklanmıyor sürekli yeni bir şeyler anlatıyor” ifadesini kullandı.

(Sözcü)

Tesla General Motors
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim