Error 520 Ray ID: 4cb0418229b7c793 • 2019-04-21 15:05:23 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Sosyal medyada aşık atışması

Sosyal medyada aşık atışması

Uşak Belediyesi, sosyal medyadan attığı twit ile başlattığı davet çağrısı farklı belediyelerin de gündeme dahil olması ile birlikte tam bir 'aşık atışmasına' dönüştü. Belediye, 'Gardaş, bir şeye ihtiyacın var mı gardaş' şeklinde mesaj atınca takipçilerden mekan, barınma ve yemek üzerine gelen sorulara Şanlıurfa, Gaziantep ve Eyyübiye belediyeleri de dahil oldu

Sosyal medyada aşık atışması

Dün sabah saatlerinde Uşak Belediyesi’nin Twitter üzerinden attığı bir mesaj diğer belediyelerinde gündeme dahil olmasıyla birlikte aşık atışmasına döndü. Twitter takipçilerine ‘Gardaşım bir şeye ihtiyacın var mı gardaşım’ diyerek seslenen ve Uşak’a davet eden mesajdan sonra birçok kişi gezilecek yer ve yemek çeşitlerini sormaya başlayınca konuya Gaziantep belediyesi, Şanlıurfa Belediyesi, Eyyübiye belediyesi gibi gastronomi, tarih ve kültürüyle ön planda olan il ve ilçeler de dahil oldu.

 

Gaziantep Belediyesi etin anavatanı Gaziantep’tir, ‘uzaklarda arama’ diye yanıt verirken, Şanlıurfa Belediyesi 12 bin yıllık tarihiyle ilk buğdayın yetiştiği topraklara davet etti. Eyyübiye Belediyesi ise Hz. Eyyub ve Hz. İbrahim’e ev sahipliği yapmış ‘Balıklıgöl’e davet ederek Uşak Belediyesi ve diğer belediyeleri Eyyübiye Belediyesi ‘tarihe çağırıyor’ diyerek davet etti.

 

Son olarak, Uşak Belediyesi’nden gelen ‘hepiniz de çok iyisiniz’ tweeti ile konu tatlıya bağlandı. Sosyal medyada ise günün en çok konuşulan konusu oldu.

sosyal medya Uşak belediyesi twitter Gaziantep Belediyesi Eyyübiye Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi