Error 520 Ray ID: 4cb0f3f51d11c783 • 2019-04-21 17:07:12 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Soylu: Bugüne kadar hiç sesimi çıkarmadım

Soylu: Bugüne kadar hiç sesimi çıkarmadım

Soylu 'senin bakanınla terörist arasında bir fark söz konusu değil' biz de bunu yiyeceğiz." dedi.

Soylu: Bugüne kadar hiç sesimi çıkarmadım

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ABD'nin PKK elebaşları hakkındaki kararı ile ilgili "En  son üç teröristi listesine alıp güya milletimizin gönlünü alacaklar. Ben size bu fotoğrafı okuyayım mı? Bugüne kadar hiç sesimi çıkarmadım. Güya bizle dalga  geçiyorlar. İki bakanı yaptırım listesinden çıkartıp, üç teröristi yaptırım  listesine koyuyorlar. Bize demek istiyor ki 'senin bakanınla terörist arasında bir fark söz konusu değil' biz de bunu yiyeceğiz." dedi.

İçişleri Bakanı Soylu'nun açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

"Stratejik ortağımız, bizle beraber, 3 tane  teröristi listesine alırken, arka cephede, Suriye Irak cephesinde, PKK ile  beraber 'petrolün yüzde 25'i benim olacak, yüzde 75'i senin olacak' hesabını  yapanlardır. Bu bir iki yüzlülüktür, bu samimiyetsizliktir. Bu kadar açık ve  nettir. Nerede, hangi gün, kimle yaptığı da bilgimiz dahilindedir. Türkiye, eski  Türkiye değildir. Türkiye'yi eski Türkiye olarak niteleyenler yanılmaktadır ve  yanıldıklarını da anlamaktadırlar."

Gerçek Gündem

Süleyman Soylu ABD PKK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi