Error 520 Ray ID: 4c9ee0e2b954c859 • 2019-04-19 12:28:27 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

SÜMER HALKIN TALEBİNİ GÜNDEME GETİRDİ

SÜMER HALKIN TALEBİNİ GÜNDEME GETİRDİ

Adana Milletvekili CHP’li Sümer, TCDD’nin hesaplarının görüşüldüğü KİT Komisyonu toplantısında Adana’da mahalle arasından geçtiği için halkın can ve mal güvenliğini çok yakından ilgilendiren demiryolu konusunu ve özellikle Yeşiloba Mahallesi’nde halkın geçit yapılması talebini komisyon gündemine getirdi. Sümer, Adana’nın Hızlı Tren Projesi’ndeki yerini ve Mersin-Adana arasındaki 3. ve 4. Hat yapımının geldiği son durum hakkında da bilgi verilmesini istedi. Sümer’in taleplerine 15 gün içinde yanıt verilmesi bekleniyor.

SÜMER HALKIN TALEBİNİ GÜNDEME GETİRDİ

CHP Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Milletvekili, Meclis Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu (KİT) Üyesi Orhan Sümer, Adana’da demiryollarına ilişkin sorunları gündeme taşıdı, Adana’nın yıllardır beklediği hızlı tren konusunda gelinen son aşamayı sordu.

Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğünün 2015-2016 yıllarına ilişkin hesaplarının incelendiği KİT Komisyonu toplantısında söz aldı. TCDD Genel Müdür ve diğer üst düzey yöneticilerin de hazır bulunduğu toplantıda, Adana’da yaşayan vatandaşların kuruma ilişkin talep ve önerilerini gündeme getirdi.

CAN GÜVENLİĞİ ENDİŞESİ

Özellikle Mersin, Tarsus ve Adana’da yoğun yerleşimlerin olduğu mahalle aralarından geçen demiryolunun halkın can ve mal güvenliği açısından önemli riskleri de beraberinde getirdiğini ve hemzemin geçitlerin bu açıdan önemini hatırlatan Sümer, “Bu konu, Adana’da çok önem taşımaktadır. Üzerinde hassasiyetle durduğumuzu belirtmek isterim. Özellikle, Yeşiloba Mahallemizin 46018 sokakta yaşanan malum sorunun artık giderilmesi gerekmektedir. Demiryolu geçişi için yaya alt geçidinin yapılması konusunda mahalle muhtarımızın da talebi vardır, bu talebin yerine getirilmesini ve halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanmasını rica ediyorum” dedi.

3. VE 4. HAT İLE HIZLI TREN

Mersin-Adana 4 Hat Demir Yolu Projesi’ni de konuşmasında dile getiren Sümer, “Mersin-Adana arasındaki 3. Ve 4. hat yapım işindeki fiziki gerçekleşme, Adana-Toprakkale arası demiryolu yapım işindeki gerçekleşme oranları nedir” diye sordu. Bu proje için bugüne kadar yapılan harcamanın ne kadar olduğunun da açıklanmasını isteyen Sümer, “Mersin-Adana-Osmaniye-Gaziantep hızlı demiryolu projesi ne zaman sonuçlanacak, resmi açılışı ne zaman yapılacaktır?” sorusuna da yanıt verilmesini talep etti.

15 GÜN İÇİNDE CEVAP VERİLMESİ BEKLENİYOR

CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer’in KİT Komisyonu toplantısında Adana’nın taleplerine ilişkin istediği somut bilgilerin 15 gün içinde cevaplanması ve ilgililer tarafından kamuoyuyla paylaşılması gerekiyor.

YEŞİLOBA SÜMER CHP ADANA MİLLETVEKİLİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Çakırözer:Eskişehirlilerden gizlenen millet bahçesi projesinin maaliyetini açıkladı
CHP'li Çakırözer:Eskişehirlilerden gizlenen millet bahçesi projesinin maaliyetini açıkladı
Facebook’ta bir skandal daha!
Facebook’ta bir skandal daha!