Error 520 Ray ID: 489ad44746f7c849 • 2018-12-15 18:03:50 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Tacizci yapımcıyla ilgili iddianame hazır…
Advert

Tacizci yapımcıyla ilgili iddianame hazır…

ABD'de onlarca kadına tecavüz ve cinsel tacizle suçlanan ünlü yapımcı Harvey Weinstein hakkında iddianame hazırlandı.

Tacizci yapımcıyla ilgili iddianame hazır…

İddianame, 2004 ve 2013’te cinsel saldırıya uğradıklarını söyleyen iki kadına yönelik suçlamaları içeriyor. Bu kadınların adları ise açıklanmadı.

İki davadan herhangi birinden suçlu bulunması halinde Weinstein 25 yıla kadar hapis cezası alabilir. Avukatı, Weinstein’ın suçlamaları reddedeceğini söyledi.

New York Bölge Savcısı Cyrus Vance, iddianameyle ilgili olarak Weinstein’ın “hesap vermeye” bir adım daha yaklaştığını söyledi. 70’ten fazla kadın Weinstein’ı cinsel taciz ve tecavüzle suçluyor.

Ünlü yapımcı hakkında Amerikan Federal Hükümeti de inceleme başlatmış durumda. Harvey Weistein hakkında Los Angeles ve Londra’da da davalar açılması bekleniyor.

Weinstein, pasaportunu polise teslim etmesi ve izleme cihazı takması koşuluyla geçen hafta bir milyon dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.

ABD taciz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP İl Yönetimine Genç İsim
CHP İl Yönetimine Genç İsim
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor