Error 520 Ray ID: 4ab88b1c20c0bf75 • 2019-02-19 11:55:15 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

TBMM Başkanı Yıldırım Belarus'a gidiyor

TBMM Başkanı Yıldırım Belarus'a gidiyor

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Belarus ziyareti öncesinde Esenboğa Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

TBMM Başkanı Yıldırım Belarus'a gidiyor

    

TBMM Başkanı Yıldırım, 'Siyasi herhangi bir sorunumuzun olmadığı Belarus'un bundan sonraki, Türkiye-Belarus ilişkilerinde de 1 milyar dolar ticaret hedefimizin yakalanması adına çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdüreceğiz.' dedi.
İşte Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları:

"Belarus'un bağımsızlığını ilk tanıyan ülke olarak bu ülke ile Türkiye'nin dostane ilişkilerini geliştirmesi en büyük hedefimizdir. İşbirliğimiz bu alanda olumlu bir şekilde seyretmektedir.

Özellikle son zamanlarda üst düzeyli temasların giderek artması, iki ülke arasındaki siyasi ve ekonomik ilişkilerin de gelişmesine vesile olmaktadır.Bilindiği gibi 2016 yılında sayın Cumhurbaşkanımızın resmi ziyaretinden sonra önemli bir ilişkilerde ivme sağlanmış ve geldiğimiz an itibariyle gerek Belarus'ta Türk yatırımları, gerek Belaruslu yatırımcıların faaliyetlerinde kayda değer artışlar gözlenmektedir. Siyasi herhangi bir sorunumuzun olmadığı Belarus'un bundan sonraki, Türkiye-Belarus ilişkilerinde de 1 milyar dolar ticaret hedefimizin yakalanması adına çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdüreceğiz.

2019 yılının ilk çeyreğinde veya yarısında Belarus Cumhurbaşkanı'nın bir resmi ziyareti söz konusu olacak. Bir çok alanda da anlaşma imzalanacaktır."

Gerçek Gündem

TBMM Türkiye-Belarus Binali Yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TYSD 91 yaşında
TYSD 91 yaşında
CHP Kartal Belediye Meclis üyeliği aday listesi
CHP Kartal Belediye Meclis üyeliği aday listesi