Error 520 Ray ID: 4ab086f34f89c78f • 2019-02-18 12:34:18 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

'Televizyon Ekranları Tek Parti Yayın Organına Dönüştürüldü'

'Televizyon Ekranları Tek Parti Yayın Organına Dönüştürüldü'

CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ, Televizyon kanallarının AKP’nin yayın organı gibi davranarak siyasi parti liderlerine ayrılan canlı yayın adaletsizliğini TBMM gündemine taşıyarak Başbakan’a “Mayıs 2017 tarihinden günümüze kadar TRT’nin AKP Genel Başkanı (Cumhurbaşkanı), Başbakan ve Muhalefet liderlerinin konuşmalarını canlı yayınladığı süreler ne kadardır? diye sordu.

'Televizyon Ekranları Tek Parti Yayın Organına Dönüştürüldü'

CHP’li Gökdağ, Başbakan’ın yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, Yüksek Seçim Kurulunun Cumhurbaşkanlığı Seçim sürecindeki yanlı yayınları nedeniyle TRT'ye tarihinin en büyük cezayı kestiğini söyleyen Gökdağ, “İktidar baskısının yoğun hissedildiği özel kanalların yayınlarına bile müdahale edildiği bir dönemde ulusal yayın yapan kanalların canlı yayın sürelerine baktığımızda AKP Genel Başkanına, Başbakana ayrılan süre ile Muhalefet liderlerine ayrılan canlı yayın süreleri arasında uçurum olduğu görülmektedir. Mayıs 2017 itibariyle Partili Cumhurbaşkanlığının fiilen hayata geçirilmesiyle Televizyon ekranları tek parti yayın organına dönüştürülmüştürdedi.

Gökdağ Başbakana şu soruları yöneltti; “Mayıs 2017 tarihinden günümüze kadar TRT’nin AKP Genel Başkanı (Cumhurbaşkanı), Başbakan ve Muhalefet liderlerinin konuşmalarını canlı yayınladığı süreler ne kadardır? Ulusal yayın yapan kanalların Mayıs 2017 tarihinden günümüze kadar AKP Genel Başkanını, Başbakanı ve Muhalefet liderlerini Canlı yayınlandığı süreler ne kadardır? ” sorularını gündeme taşıdı.

                              TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINA

 

            Aşağıdaki sorularımın, Anayasamızın 98. ve TBMM İç Tüzüğünün 99. maddeleri uyarınca Başbakan Sayın Binali YILDIRIM tarafından yazılı olarak cevaplandırılmasını arz ederim.

 

                                                                                                                     Av Mehmet GÖKDAĞ

                                                                                                                     Gaziantep Milletvekili

                                                                                                                   Adalet Komisyonu Üyesi

 

Yüksek Seçim Kurulu Cumhurbaşkanlığı Seçim sürecindeki yanlı yayınları nedeniyle TRT'ye tarihinin en büyük cezasını kesmişti. İktidar baskısının yoğun hissedildiği özel kanalların yayınlarına bile müdahale edildiği bir dönemde ulusal yayın yapan kanalların canlı yayın sürelerine baktığımızda AKP Genel Başkanına, Başbakana ayrılan süre ile Muhalefet liderlerine ayrılan canlı yayın süreleri arasında uçurum olduğu görülmektedir. Mayıs 2017 itibariyle Partili Cumhurbaşkanlığının fiilen hayata geçirilmesiyle Televizyon ekranları tek parti yayın organına dönüştürülmüştür.

Buna istinaden;

 

  1. Mayıs 2017 tarihinden günümüze kadar TRT’nin AKP Genel Başkanı (Cumhurbaşkanı), Başbakan ve Muhalefet liderlerinin konuşmalarını canlı yayınladığı süreler ne kadardır.
  2. Ulusal yayın yapan kanalların Mayıs 2017 tarihinden günümüze kadar AKP Genel Başkanını, Başbakanı ve Muhalefet liderlerini Canlı yayınlandığı süreler ne kadardır. 
Mehmet Gökdağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Akın: 'Balıkesirli genç iş adamlarımızın enerjisi çok yüksek'
CHP'li Akın: 'Balıkesirli genç iş adamlarımızın enerjisi çok yüksek'