Error 520 Ray ID: 4cc5634aab8fbdb1 • 2019-04-24 04:38:28 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Topuklu Efe'den Hürriyet’e destek mesajı

Topuklu Efe'den Hürriyet’e destek mesajı

Aydın’ın Topuklu Efesi olarak anılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e destek mesajı yayınladı.

Topuklu Efe'den Hürriyet’e destek mesajı

Aydın’ın ünü Türkiye’yi aşan ve Topuklu Efe olarak anılan Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e sosyal medya üzerinden destek mesajı yolladı.

Daha önce Büyükerşen ve Milletvekilleri de yollamıştı

İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet’e daha önce de Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ile Utku Çakırözer ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç destek yollamıştı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun Hürriyet’e destek mesajı

“Daha yaşanabilir bir çağdaş bir İzmit için, İzmit'in Hürriyet’ini sonuna kadar destekliyorum. İzmit'e kadın eli değmesiyle çok güzellik kazanacağına yürekten inanıyorum. Kadın dayanışmasını İzmit'te taşımak için Aydın’dan tüm İzmit'e kucak dolusu selam. Gülümse İzmit Hürriyet Geliyor. Başarılar Hürriyet Başkan”

Fatma Kaplan Hürriyet CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan