Pendik Escort Bayan Escort Kartal Maltepe Escort kaçak iddaa siteleri casino siteleri bahis siteleri UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı
Advert

UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi 2018-2019 sezonu grup aşamasının üçüncü haftasında 24 maç oynanacak. Türk takımlarından Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor, gruplarındaki üçüncü maçlarına çıkacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi 2018-2019 sezonu grup aşamasının üçüncü haftasında 25 Ekim Perşembe günü 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, Türkiye'yi temsil eden takımlardan Fenerbahçe, D Grubu'nda Belçika'nın Anderlecht takımıyla deplasmanda TSİ 19.55'te karşılaşacak.

Beşiktaş I Grubu'nda bir başka Belçika temsilcisi Genk'i TSİ 22.00'de ağırlarken, Akhisarspor ise J Grubu'nda İspanya'nın Sevilla ekibine TSİ 22.00'de konuk olacak.

Ligde üçüncü hafta maçlarının programı şöyle:

19.55 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Ludogorets (Bulgaristan)

19.55 Zürih (İsviçre) - Bayer Leverkusen (Almanya)

19.55 Leipzig (Almanya) - Celtic (İskoçya)

19.55 Salzburg (Avusturya) - Rosenborg (Norveç)

19.55 Kopenhag (Danimarka) - Slavia Prag (Çekya)

19.55 Zenit (Rusya) - Bordeaux (Fransa)

19.55 Anderlecht (Belçika) - Fenerbahçe

19.55 Spartak Trnava (Slovakya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Vorskla Poltava (Ukrayna)

19.55 Sporting Lizbon (Portekiz) - Arsenal (İngiltere)

19.55 Dudelange (Lüksemburg) - Olympiakos (Yunanistan)

19.55 Milan (İtalya) - Real Betis (İspanya)

22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) - Spartak Moskova (Rusya)

22.00 Villarreal (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya)

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)

22.00 Olympique Marsilya (Fransa) - Lazio (İtalya)

22.00 Beşiktaş - Genk (Belçika)

22.00 Sarpsborg (Norveç) - Malmö (İsveç)

22.00 Sevilla (İspanya) - Akhisarspor

22.00 Standard Liege (Belçika) - Krasnodar (Rusya)

22.00 Jablonec (Çekya) - Astana (Kazakistan)

22.00 Rennes (Fransa) - Dinamo Kiev (Ukrayna)

22.00 Chelsea (İngiltere) - BATE Borisov (Belarus)

22.00 PAOK (Yunanistan) - Vidi (Macaristan)

AA

UEFA Avrupa Ligi Beşiktaş futbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP'de istifa depremi
MHP'de istifa depremi
Zonguldak'ta 3 madencinin cenazesine ulaşıldı
Zonguldak'ta 3 madencinin cenazesine ulaşıldı