Error 520 Ray ID: 4abb05460c84bf61 • 2019-02-19 19:08:10 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'ni, Bahçeşehir SuperMassive ESpor takımı kazandı Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy: "ESpor'a toplam desteğimizin 5 yıl içerisinde 30 milyon liraya ulaşmasını planlıyoruz"

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi

Bahçeşehir SuperMassive ESpor takımı, Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'ni birinci sırada tamamladı.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda düzenlenen final karşılaşmasında Royal Bandits'i 3-1'lik skorla mağlup eden Bahçeşehir SuperMassive şampiyonluğa ulaştı.

Bahçeşehir SuperMassive, ekim ayında Güney Kore'de düzenlenecek League of Legends Dünya Şampiyonası'nda, Türkiye'yi temsil edecek.

Riot Games Türkiye tarafından bu yıl 6. kez gerçekleştirilen ve Türkiye'nin en büyük ESpor etkinliği olan Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi mücadelesini salonda 12 binden fazla kişi, canlı yayınlardan ise 1 milyondan fazla izleyici takip etti.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, yaptığı açıklamada, ESpor'un dünyada ve Türkiye'de hızla büyüdüğünü belirtti.

ESpor pazarını, genç aboneler açısından bir tutku alanı olarak gördüklerini aktaran Aksoy, "Vodafone FreeZone markamızla, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, ülkemizde profesyonel ligi olan tek oyun League of Legends’ın kış ve yaz mevsimi liglerine isim sponsoru olduk." ifadelerini kullandı.

Aksoy, son bir yılda yaklaşık 5 milyon liralık yatırım yaptıklarını açıklayarak, şunları kaydetti:

"ESpor alanındaki bu iş birliğimizle tüm ekosistemi kapsayarak, sektöre sunduğumuz katkıyı ve faydayı büyütmeyi hedefliyoruz. Geçen yıldan bu yana ESpor alanında yaptığımız kampanyalar ve tanıtımlar ile 14 milyon gence ulaştık. ESpor'a toplam desteğimizin 5 yıl içerisinde 30 milyon liraya ulaşmasını planlıyoruz." 
 
AA

ESpor Vodofone Freezone Türkiye Engin Aksoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte CHP'nin Maltepe Belediye Meclis üyesi aday listesi
İşte CHP'nin Maltepe Belediye Meclis üyesi aday listesi
CHP'nin Bodrum Belediye Meclis Üyeleri listesi
CHP'nin Bodrum Belediye Meclis Üyeleri listesi